Walizki na kółkach dla dzieci – wygoda podczas podróży

Dziecięce wycieczki to czas beztroskich zabaw i nieposkromionej eksploracji świata. Któż by się przejmował bagażem, kiedy wokół tyle ciekawych rzeczy! Wyposażenie dziecka we wszystkie niezbędne rzeczy leży po stronie rodzica, ale to nie oznacza, że dziecko nie powinno poznawać także tej odpowiedzialnej strony podróży. Wręcz przeciwnie! Jednak do pakowania bagażu konieczna jest odpowiednia walizka. Pokazujemy, jaką walizkę na kółkach dla dziecka wybrać, aby był praktyczna, ale też zachęcała dziecko do korzystania z niej.

Dziecięca walizka – wygodne rozwiązanie dla Ciebie i dziecka
Walizka dla dzieci przydaje się niezależnie od tego, w jakim wieku jest maluch. Nawet jeśli wyjeżdżasz razem z dzieckiem, to walizka usprawni organizacje spakowanych rzeczy. Znacznie wygodniej będzie wyjąć ulubioną zabawkę lub kocyk z małej, dziecięcej walizki, niż szukać w głównym bagażu. Także dziecku jest łatwiej, jeśli wie, gdzie są jego rzeczy i może po nie sięgnąć samo, nie musząc pytać i szukać.

Walizki na wycieczki szkolne i nie tylko
Walizka dla dziecka na kółkach to doskonałe narzędzie do nauki samodzielności i odpowiedzialności za siebie samego. Często pierwszym takim testem są wycieczki szkolne lub kolonijne. Wysyłając na nie dziecko, musimy zapewnić mu bagaż dostosowany do jego możliwości fizycznych oraz przygotować je na konieczność radzenia sobie ze swoimi rzeczami samemu. Z tego względu warto wycieczki z własną walizką organizować wcześniej, nawet kilkulatkom.

Wysyłając dziecko w samodzielną podróż, wybierz walizkę z dużą ilością przegród i kieszonek, dzięki którym ułatwisz mu zachowanie porządku. Taka walizka z pewnością pomoże mu spakować się w podróż powrotną tak, aby wszystko zmieścić.

Sprawdź ofertę walizek na kółkach dla dzieci:
https://lorenbag.pl/walizki-dla-dzieci

Trwałe i lekkie walizki dla dzieci
Walizka dla dziecka musi być wykonana z trwałego materiału, który zniesie kaprysy małego człowieka. Wybierając walizkę, należy sprawdzić zwłaszcza mechanizm kółek i rączki. Nie mogą być wykonane ze zbyt giętkich materiałów, które dziecko może łatwo uszkodzić. Walizka musi być dostosowana wielkością do wzrostu i wagi przyszłego użytkownika. Dla dziecka wczesnoszkolnego i mniejszego wybieraj walizki w rozmiarze S, z możliwością blokowania rączki na różnej długości, dzięki czemu nawet niskie dziecko będzie mogło ją swobodnie ciągnąć.

Nie obawiaj się małych walizek – z łatwością zmieścisz w niej wszystkie dziecięce stroje i zabawki. W końcu rzeczy dziecka zajmują mniej miejsca niż dorosłej osoby, a samodzielne, dziecięce podróże zwykle nie trwają długo.

Walizka powinna mieć lekki stelaż, żeby nie nadwyrężać młodego kręgosłupa. Pamiętaj, że aby być niezależne, dziecko musi być w stanie zupełnie samo walizkę podnosić i móc się z nią swobodnie przemieszczać.

Cztery czy dwa kółka?
W sklepach spotykamy mnogość walizek i toreb podróżnych, które różnią się między sobą ilością kółek i tworzywem, z których są zrobione. Wybierając walizkę dla małego dziecka, celuj w cztery kółka. Czterokołowe walizki są bardziej skrętne, a więc maksymalnie ułatwiają kierowanie nimi.  Można je prowadzić obok siebie zamiast za sobą, co z pewnością przyspieszy kroki małego człowieka. Również ciężar lepiej się w nich rozkłada.

Walizki na dwóch kółkach wymuszają jazdę za dzieckiem, ale często większe egzemplarze walizek to właśnie modele dwukołowe. Takie rozwiązanie sprawdzi się u starszego dziecka.
Natomiast w torbach podróżnych dla dzieci, montowane są 2 koła, lub jest ich brak. Zobacz torby podróżne dla dzieci: https://lorenbag.pl/torby-podrozne-dla-dzieci.

Walizki łatwe w obsłudze
Walizka dla dziecka musi być intuicyjna w obsłudze. Rączka teleskopowa, suwaki czy kółka powinny chodzić gładko. Zwróć uwagę, aby walizka posiadała dodatkowy, nieruchomy uchwyt, za który dziecko będzie mogło ją przenosić. Najlepiej, by ta dodatkowa rączka była zarówno na krótszym, jak i dłuższym boku walizki. Nie chodzi tylko o komfort dziecka, ale też o to, aby rączka teleskopowa nie została złamana podczas transportu.

Zrezygnuj z zamków szyfrujących. Dziecko może nie tylko zapomnieć kodu, ale także niechcący zmienić kod. A to może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Jednak, aby Twoje dziecko szybko rozpoznawało swoją walizkę, możesz zainwestować w nietuzinkowy breloczek. Nie zapomnij również o adresatce, dzięki której, nawet jeśli maluch zapomni skądś zabrać walizki, to jest szansa, że trafi do niego z powrotem.

Walizki, które przyciągają wzrok
Kolejną rzeczą, która pomaga w identyfikacji dziecięcej walizki to jej niepowtarzalny wygląd! Jednocześnie jest to też coś, co zachęca dziecko do korzystania z walizki na wspólnych wyjazdach. W końcu niesienie walizki z kolorowym, zwierzęcym czy bajkowym motywem, to zupełnie coś innego niż niesienie zwykłej, burej walizki! Zanim kupisz walizkę, skonsultuj z dzieckiem jej motywy i kolorystykę.

Gdzie kupić walizkę dedykowaną dzieciom?
Wybór walizek dla dzieci obecnie jest na tyle szeroki, że z łatwością znajdziesz taką, która spełnia zarówno oczekiwania dziecka, jak i Twoje. Jakościowe i atrakcyjne cenowo walizki znajdziesz na: Lorenbag – jest to atrakcyjna oferta walizek zarówno dla maluchów, jak i nastolatków. W tym sklepie znajdziesz zarówno kolorowe, zwierzęce motywy dedykowane najmłodszym, jak i stonowane, graficzne egzemplarze, które z powodzeniem sprawdzą się u starszaków.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(58) "Walizki na kółkach dla dzieci - wygoda podczas podróży" ["meta_desc"]=> string(121) "Walizka dla dziecka na kółkach to doskonałe narzędzie do nauki samodzielności i odpowiedzialności za siebie samego." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-21.4453124970147" ["lng"]=> string(16) "1.67846866704548" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["is_poradnik"]=> bool(true) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Walizki na kółkach dla dzieci - wygoda podczas podróży

meta_keys:

meta_desc: Walizka dla dziecka na kółkach to doskonałe narzędzie do nauki samodzielności i odpowiedzialności za siebie samego.

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik: 1

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Walizki na kółkach dla dzieci - wygoda podczas podróży

meta_keys:

meta_desc: Walizka dla dziecka na kółkach to doskonałe narzędzie do nauki samodzielności i odpowiedzialności za siebie samego.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Walizka dla dziecka na kółkach to doskonałe narzędzie do nauki samodzielności i odpowiedzialności za siebie samego.