Hotele dla dorosłych

Nowy trend — hotele dla dorosłych

 Z czym kojarzy nam się wyjazd na wakacje lub nawet na krótki weekend? Z możliwością odpoczynku i relaksu. Nic więc dziwnego, że nie zawsze mamy ochotę na to, aby słuchać krzyków dzieci, czy też rodziców, którzy próbują w jakikolwiek sposób uspokoić swoje pociechy. W takich momentach warto wybrać hotel dla dorosłych.

Children free
Tak, hotele dla dorosłych coraz częściej pojawiają się w naszym kraju. Jaka jest grupa docelowa? Można ją podzielić na dwie. Pierwsza z nich to rodzice malutkich dzieci, którzy mają okazję do tego, aby pozostawić pociechy pod opieką innych osób dorosłych. To nic złego, że takie osoby marzą o tym, aby spędzić kilka dni bez swoich pociech.

Taki pobyt weekendowy lub dłuższy jest nawet wskazany, dzięki czemu dorośli będą mogli zrelaksować się w przyjemnym miejscu i cieszyć się sobą nawzajem, jeżeli będzie okazja do tego, aby wyjechać w dwójkę.

Drugą grupą docelową stają się dorośli, którzy dzieci nie mają i nie chcą ich mieć. W końcu nie każda osoba urodziła się z instynktem macierzyńskim. Nie można nikogo zmusić do posiadania dziecka. Takie hotele powinny wybierać hotele, które mają oznaczenie „children free”.

Zakaz wstępu dla dzieci
Czy fakt istnienia takich hoteli powinien nas oburzać? Tutaj znowu można mówić o dwóch grupach. Jedni są tym bardzo oburzeni, a inni całkowicie to rozumieją. Każdy z nas ma prawo do własnych poglądów, które jak najbardziej należy szanować. Jeżeli komuś taka inicjatywa się nie podoba — ok. Powinien jednak powstrzymać się od piętnowania takich hotelów i wybierać miejsca, gdzie zakaz wstępu dla dzieci nie obowiązuje. To, że takie hotele istnieją, oznacza tylko jedno — świat idzie do przodu.

Nie jest powiedziane, że inne hotele znikną z powierzchni ziemi i nie będziemy mieli gdzie wyjechać na wakacje. Dla wszystkich znajdą się wygodne i komfortowe miejsca, więc każdy odpocznie — nawet dzieci. Tylko że w innych placówkach wypoczynkowych. Rodzice, którzy będą mieli możliwość odpoczynku od swoich pociech, wrócą jeszcze bardziej stęsknione do swoich pociech, ponieważ będą mogli poświęcić im zdecydowanie więcej energii.

Oferta hotelowa
Jak wygląda oferta wypoczynkowa w hotelach dla dorosłych? Podobnie jak w innych placówkach. Z jednym wyłączeniem — nikt nie będzie nam przeszkadzał podczas wypoczynku. Przebywając na masażu w SPA, nie będziecie musieli co po chwilę sprawdzać, czy dzieci nie mają ochoty skoczyć sobie do gardła. Bez problemu będzie można wypić dobre wino w restauracji podczas kolacji, ponieważ nie będziemy mieli pod swoją opieką osób niepełnoletnich.

Będzie można udać się na imprezę, która zakończy się o poranku, bez konieczności pobudki po godzinie od tego, jak położyliśmy się spać. Hotele dla dorosłych to fantastyczne placówki, które pokazują, że wypoczynek może wyglądać w zupełnie inny sposób. Każda osoba dorosła jak najbardziej może skorzystać z takiego miejsca — niezależnie od tego, czy dzieci ma, czy też nie. Odpoczynek, spokój, relaks, CISZA należy się wszystkim, dzięki czemu będzie można naładować swoje życiowe baterie do działania.
    

Artykuł został przygotowany przy współpracy z Quadrille

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(36) "Nowy trend — hotele dla dorosłych" ["meta_desc"]=> string(176) "Jak wygląda oferta wypoczynkowa w hotelach dla dorosłych? Podobnie jak w innych placówkach. Z jednym wyłączeniem — nikt nie będzie nam przeszkadzał podczas wypoczynku." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-15.9960937477734" ["lng"]=> string(17) "-11.1697788986434" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Nowy trend — hotele dla dorosłych

meta_keys:

meta_desc: Jak wygląda oferta wypoczynkowa w hotelach dla dorosłych? Podobnie jak w innych placówkach. Z jednym wyłączeniem — nikt nie będzie nam przeszkadzał podczas wypoczynku.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Nowy trend — hotele dla dorosłych

meta_keys:

meta_desc: Jak wygląda oferta wypoczynkowa w hotelach dla dorosłych? Podobnie jak w innych placówkach. Z jednym wyłączeniem — nikt nie będzie nam przeszkadzał podczas wypoczynku.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Jak wygląda oferta wypoczynkowa w hotelach dla dorosłych? Podobnie jak w innych placówkach. Z jednym wyłączeniem — nikt nie będzie nam przeszkadzał podczas wypoczynku.