google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Podróż przez Amsterdam bez testów

W związku ze zmianą przepisów, wprowadzoną przez holenderski rząd, pasażerowie tranzytowi w Holandii są zwolnieni z obowiązku okazania negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19.

Podróż przez Amsterdam bez testówSamolot KLM na płycie

fot. mat. prasowe

Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 1 czerwca b.r. osoby przesiadające się na lotnisku Schiphol w Amsterdamie na kolejny lot nie będą już musiały przedstawiać negatywnego wyniku testu, pod warunkiem, że nie wychodzą poza strefę tranzytową lotniska i przebywają w tranzycie w oczekiwaniu na kolejny lot, nie dłużej niż 1 dzień. Zniesienie wymogu posiadania testów dotyczy pasażerów Królewskich Holenderskich Linii Lotniczych KLM, którzy odbywają przesiadkę na lotnisku Schiphol w Amsterdamie, ale nie ma wpływu na wymogi wjazdowe obowiązujące w wybranym miejscu docelowym.


W zależności od miejsca docelowego, pasażerowie mogą być nadal zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku testu na  COVID-19 i deklaracji testowych, dlatego KLM zaleca, aby przed lotem podróżni dokładnie sprawdzali wszelkie przepisy i formalności wjazdowe obowiązujące w kraju docelowym ich podróży. Informacje te znajdują się na stronie KLM TravelDoc
https://klm.traveldoc.aero/

Lato nad wodą? Brzmi dobrze, prawda? A lato ...

Wakacje tuż za pasem, dlatego też warto zaplanować ...

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i ...

Setki tysięcy Polaków wyjechało do Niemiec w poszukiwaniu ...

Gdy wybierasz się na wypoczynek, musisz zadbać nie ...

Garść najważniejszych informacji przydatnych dla turystów - rodzin ...

https://veturo.pl/article/3829/podroz-przez-amsterdam-bez-testow/