Air France oferuje 200 kierunków lotów

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i otwieraniem granic, Air France mobilizuje siły przed sezonem letnich wakacji.

Tego lata linia planuje zaoferować blisko 200 kierunków na całym świecie, w tym ponad 110 miast we Francji, Europie i Afryce Północnej. Pasażerowie dostaną do dyspozycji więcej lotów na trasach w Europie, do Afryki Północnej i do Francuskich Departamentów Zamorskich. Linia nadal oferuje w pełni elastyczne bilety z opcją bezpłatnej zmiany lub zwrotu. Loty są realizowane w reżimie sanitarnym. Za dbałość o bezpieczeństwo i ochronę pasażerów w czasie podróży Air France otrzymał ostatnio diamentową, najwyższą nagrodę od APEX.

Siatka połączeń krajowych i europejskich wzbogaci się o 81 połączeń sezonowych, z czego 23 to nowe trasy. Oprócz rozbudowy oferty krajowej we Francji o dodatkowe rejsy np. na Korsykę, wzrośnie liczba lotów do popularnych miejsc wakacyjnych w Europie, między innymi do Grecji, Portugalii, Hiszpanii i Włoch.

Złagodzenie restrykcji podróżnych pozwoliło Air France na odbudowę swojej oferty i zwiększenie liczby dostępnych miejsc na lotach na Karaiby Francuskie (Martynika, Gwadelupa) oraz wyspę Reunion na Oceania Indyjskim. Tego lata przewoźnik będzie obsługiwał do 3 lotów dziennie na każdą ze wspomnianych wysp z wylotem z obu paryskich lotnisk – Orly i de Gaulle’a, zapewniając dobre połączenie wszystkim swoim pasażerom tranzytowym.

W miesiącach tegorocznych letnich wakacji – w lipcu i sierpniu – całkowita oferta lotów Air France będzie stanowiła 65 procent podaży przewoźnika z tego samego okresu w 2019 roku.

Aby linia mogła zapewnić zwiększoną częstotliwość lotów w nadchodzącym sezonie, zespoły techniczne Air France aktualnie przywracają do operacji 10 samolotów średniego zasięgu i 12 maszyn obsługujących loty długodystansowe. Łącznie tego lata loty Air France będą realizowane 181 samolotami.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(40) "Air France oferuje 200 kierunków lotów" ["meta_desc"]=> string(77) "Tego lata linia planuje zaoferować blisko 200 kierunków na całym świecie." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-17.7539062475295" ["lng"]=> string(17) "-37.2233232864015" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Air France oferuje 200 kierunków lotów

meta_keys:

meta_desc: Tego lata linia planuje zaoferować blisko 200 kierunków na całym świecie.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Air France oferuje 200 kierunków lotów

meta_keys:

meta_desc: Tego lata linia planuje zaoferować blisko 200 kierunków na całym świecie.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Tego lata linia planuje zaoferować blisko 200 kierunków na całym świecie.