Rodzinne wakacje

Rodzinne wakacje – gdzie warto pojechać

Wakacje tuż za pasem, dlatego też warto zaplanować chociaż krótki urlop. Morze, góry, jezioro – bliskie otoczenie natury wpływa relaksująco i pomaga komfortowo wypocząć. Wybierając się na wyjazd z dzieckiem, dobrze jest wybrać miejsce, w którym nie będziecie narzekać na nudę. Podpowiadamy, gdzie warto wyjechać całą rodziną, by każdy znalazł atrakcje dla siebie.

Może nad morze
Morze, ciepły piasek i delikatna bryza z pewnością brzmią cudownie i nieustannie  kuszą. Jeżeli lubicie połączenie relaksu z aktywnością, to warto rozważyć wyjazd nad morze. Wiele ośrodków oferuje ciekawe pakiety dedykowane rodzinom z dziećmi. Szukając odpowiedniego miejsca, przyjrzyjmy się uważnie dostępnym atrakcjom, które z pewnością okażą się ciekawą formą rozrywki, szczególnie w deszczowe dni. Wysokie temperatury sprzyjają leżeniu na plaży, dlatego warto zadbać o zestaw przydatnych akcesoriów do zabawy, by pociecha się nie nudziła. Natomiast listę miejsc, w których warto się zatrzymać, znajdziesz tutaj: https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-morzem.

Jeziora i spokojne okolice
Spokojne jezioro oraz bliskość lasów wycisza i pomaga się odprężyć. Mazury to idealne miejsce, by nabrać sił i przy okazji pokazać dziecku piękno natury. Od Ciebie zależy czy preferujecie dłuższy pobyt w domkach, czy może kilka dni w ośrodku wczasowym. Wiele miejsc oferuje bogatą gamę atrakcji dla dzieci. Place zabaw, baseny, łowienie ryb czy pływanie łódką z pewnością dostarczą najmłodszym wielu wrażeń. Warmia i Mazury to idealne miejsce do spędzania czasu wśród zieleni. Miejsca, w których rodziny z dziećmi poczują się jak w domu, znajdziesz tutaj: https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-jeziorem

Aktywny weekend w górach
Polskie góry pozwalają spędzić wypoczynek aktywnie. Zarówno Tatry, Pieniny, Bieszczady jak i Sudety czy Beskid Sądecki przypadną do gustu rodzinom z dziećmi. Szlaki wręcz zachęcają do spacerowania. Górskie widoki zapierają dech w piersiach, dlatego warto pokazać je swoim pociechom. Osobom, które nie przepadają za podążaniem szlakami, z pewnością spodoba się kolejka krzesełkowa, które ułatwi zdobycie szczytu. Góry to także przygoda kulinarna. A oprócz regionalnego jedzenia można także poznać ciekawe obyczaje. Warto pokazać dziecku nieznany do tej pory kawałek polskiej kultury. Jeżeli nie wiesz, gdzie się udać skorzystaj ze spisu miejsc przyjaznych najmłodszym na stronie wakacjezdzieckiem.pl. Znajdziesz tam również spis ciekawych atrakcji, dzięki którym nikt nie będzie narzekał na nudę.

Ośrodek wypoczynkowy, domki, czy miejsce w małym pensjonacie – od Ciebie zależy, które miejsce będzie odpowiednie na rodzinny wypoczynek. Warto wybrać ciekawą lokalizację, w której znajdziesz wiele ciekawych atrakcji. Zajęcia z animatorami, wycieczki do okolicznych miejscowości czy warsztaty artystyczne – latem nie brakuje ciekawych zajęć, które docenią zarówno dorośli, jak i dzieci. Zaplanuj swoje wakacje już teraz!

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(42) "Rodzinne wakacje – gdzie warto pojechać" ["meta_desc"]=> string(92) "Podpowiadamy, gdzie warto wyjechać całą rodziną, by każdy znalazł atrakcje dla siebie." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-17.3144531225898" ["lng"]=> string(17) "-4.29382619853685" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Rodzinne wakacje – gdzie warto pojechać

meta_keys:

meta_desc: Podpowiadamy, gdzie warto wyjechać całą rodziną, by każdy znalazł atrakcje dla siebie.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Rodzinne wakacje – gdzie warto pojechać

meta_keys:

meta_desc: Podpowiadamy, gdzie warto wyjechać całą rodziną, by każdy znalazł atrakcje dla siebie.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Podpowiadamy, gdzie warto wyjechać całą rodziną, by każdy znalazł atrakcje dla siebie.