Hostel w Krakowie

Dobry hostel w Krakowie

„Blisko wszędzie, ładnie wszędzie – gdzie turysta dziś wybędzie?” – tą zabawną parafrazą można z przymrużeniem oka rozpocząć artykuł o noclegach w Krakowie. Trzeba by także dodać, że w przystępnej cenie. Z jakich powodów warto postawić na hostel jako formę noclegu w stolicy Małopolski?

Dlaczego hostel?

Dlaczego ta forma nocowania jest warta rozważenia dla turystów udających się do Krakowa? Jakie niesie korzyści dla osób, które chcą najczęściej w ciągu 2-3 dni zaczerpnąć klimatu tego miasta? W pierwszej kolejności hostel jest przede wszystkim rozwiązaniem zbytnio nieobciążającym naszego budżetu. Jeśli porównamy ceny np. do hoteli… Wszystko mówi za siebie.

Nie każdy także dobrze czuje się w hotelowych przestrzeniach. Wielu jednak może mieć obawy co do bezpieczeństwa i jakości oferowanych miejsc noclegowych w hostelu. Obecnie większa część z nich stawia na wyremontowane, ładne przestrzenie, które są przyjazne dla odwiedzających. Niektóre z nich znajduje się w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach stanowiących świetną, turystyczną „bazę wypadową”.

Draggo hostel – dobra oferta dla turystów

Draggo jest bardzo dobrą propozycją dla przyjezdnych, którzy chcą się na chwilę zatrzymać w byłej stolicy Polski. Hostel w Krakowie oferuje dla swoich klientów:

 • dostęp do WiFi,
 • dostęp do Smart TV,
 • łazienki dla każdego z pokojów z osobna,
 • nowoczesne i wyremontowane wnętrza, w których będziesz się dobrze czuć,
 • świetną lokalizację na Starym Mieście – dwie minuty od Rynku, blisko do dworca PKP i PKS oraz na przystanek komunikacji publicznej,
 • profesjonalne i uprzejme podejście do gości,
 • lampki nocne oraz doki ładujące dla każdego,
 • dostęp do wspólnych przestrzeni,
 • szafki dla gości.

Hostel dla grup

Nie tylko pojedynczy (lub w małej grupce) przyjezdni mogą postawić na tę formę noclegu. Hostele w Krakowie z chęcią przyjmują grupy. W tym układzie zyskują obie strony – turyści pewną rezerwację z rabatami i dodatkowymi korzyściami, prowadzący hostele mają za to z wyprzedzeniem możliwość zapełnienia miejsc.

Także Draggo hostel posiada ofertę dla grup – zarówno tych zorganizowanych, jak i innych osób. Za przykład możemy dać klasy szkolne i grupy znajomych. O tej drugiej możliwości często się nie myśli, ale zebranie około dziesięciu osób (kilku przyjaciół, lub 2-3 rodziny) nie powinno być problemem. Co zyskujemy w zamian? Na pierwszy plan oczywiście wybijają się korzyści natury finansowej. Więcej osób oznacza większe zniżki. Ponadto firma współpracuje z różnymi miejscami na mapie Krakowa.

Koordynacja wycieczki

To jednak nie wszystko. Hostel każdej grupie, która planuje odwiedzić Kraków, przydziela koordynatora rezerwacji. W czym (oprócz ustaleń związanych z nocowaniem) wspiera on gości?

 • Rezerwuje z wyprzedzeniem bilety do muzeów.
 • Pomaga w sprawach transportowych (rezerwacje, przejazdy).
 • Rezerwuje posiłki z uwzględnieniem specjalnych diet (w tym dla alergików i wegetarian).

Tego typu podejście do gości sprawia, że wielu z nich decyduje się na hostel Draggo. Wygoda rezerwacji i koordynacji jest dużą zaletą – szczególnie dla osób, które odwiedzają Kraków pierwszy raz, a prawdopodobnie wrócą tu jeszcze kilkukrotnie…

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["latlng"]=> array(10) { ["address"]=> string(15) "Kraków, Polska" ["lat"]=> float(50.06465009999998727607817272655665874481201171875) ["lng"]=> float(19.94497989999999987276169122196733951568603515625) ["zoom"]=> int(11) ["place_id"]=> string(27) "ChIJ0RhONcBEFkcRv4pHdrW2a7Q" ["name"]=> string(7) "Kraków" ["city"]=> string(7) "Kraków" ["state"]=> string(12) "Małopolskie" ["country"]=> string(6) "Polska" ["country_short"]=> string(2) "PL" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: