Klamra Lucky Lock – coś dla podróżujących autem!

Zabezpieczenie się przed kradzieżą podczas podróży autem to jeden z najważniejszych aspektów przy planowaniu wyjazdów. Innowacyjne, ale jednocześnie niebywale proste urządzenie – Klamra Lucky Lock pomoże Ci w zabezpieczeniu się przed niechcianą utratą rzeczy osobistych z samochodu!

Nieczęsto słyszymy o drobnych kradzieżach rzeczy osobistych, chociaż zdarzają się one z większą powtarzalnością niż jakiekolwiek inne. Nie zastanawiamy się nawet nad tym, bo – rzekomo – nas to nie dotyczy. W dzisiejszych realiach jednak takie sytuacje występują coraz częściej, a my powinniśmy o tym pamiętać i z czujnością pilnować, aby nas takie kradzieże nie spotkały.

Złodzieje znajdują coraz to nowsze sposoby na uprzykrzenie nam życia. Kradzieże torebek, reklamówek czy plecaków wprost z samochodów to dla nich jedna z najprostszych akcji do wykonania. Wystarczy zbić szybę auta, torbę chwycić pod pachę i uciekać ile sił w płucach. Istnieje jednak sposób, by takim sytuacjom zapobiec. Sposób bardzo prosty, ale jakże oczywisty i genialny – Klamra Lucky Lock !

To innowacyjne, maleńkie urządzenie wykonane z metalu wplata się do paska torby, a w aucie wpina w mocowanie pasów bezpieczeństwa. Takie rozwiązanie wystarczy by przechytrzyć chciwego złodzieja! Dzięki takiemu zabezpieczeniu torba nie ma prawa ruszyć się z miejca, nawet jeśli złodziej gwałtownie ją szaprnie.

Klamra Lucky Lock to idealne rozwiązanie również dla wszystkich żyjących w ciągłym biegu i poruszających się autem kobiet. Często zdarza się, że wsiadając do samochodu kładziemy swoje torebki na siedzeniu pasażera zostawiając je otwarte. Wystarczy jedno gwałtowne hamowanie by ich zawartość wysypała się na ziemię. Dzięki przypięciu torby klamrą w mocowanie pasów bezpieczeństwa mamy pewność, że torba nie spadnie, a ponadto nie włączy się nam alarm niezapiętych pasów, gdy waga torby przekracza 5kg.

Ten prosty, ale jakże skuteczny wynalazek, został zaprojektowany i wyprodukowany przez Arkadiusza Majewskiego, który słysząc o coraz częstszych kradzieżach torebek z samochodów i mając problem ze swoją wciąż spadającą na podłogę auta torbą z laptopem, wprowadził swój pomysł w życie.

Produkt jest opatentowany w Europejskim Urzędzie Patentowym.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(8) "poradnik" ["meta_title"]=> string(54) "Klamra Lucky Lock – coś dla podróżujących autem!" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(8) "Redakcja" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(11) "19.16015625" ["lng"]=> string(15) "52.154277563096" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words: poradnik

meta_title: Klamra Lucky Lock – coś dla podróżujących autem!

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: Redakcja

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Klamra Lucky Lock – coś dla podróżujących autem!

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Redakcja

meta_desc: