google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Karta Dużej Rodziny

karta dużej rodziny

Oferta kulturalna w twoim mieście ciągle się poszerza? Chciałbyś wszystkie te atrakcje pokazać swoim dzieciom, ale martwisz się o ceny biletów? Skorzystaj z rabatów z Kartą Dużej Rodziny. Niech nic nie przeszkodzi wam w zabawie!

Karta Dużej Rodziny

mat. promocyjne

Muzea, wystawy, imprezy, multimedialne ekspozycje – powstaje coraz więcej miejsc, które chciałbyś zobaczyć. Pragniesz pokazać swoim dzieciom wszystkie ciekawostki, zaszczepić głód wiedzy, pokazać, że nauka nie musi być nudna. Wizyta w miejscach, które ci w tym pomogą nie musi już wiązac się z dużymi kosztami. Teraz możesz każdego dnia planować nowe atrakcje. Ułatwi ci to Ogólnopolska Karta dużej Rodziny, czyli program zniżek dla rodzin z minimum trojgiem dzieci:
- Karta Dużej Rodziny realnie pomoże rodzinom wielodzietnym w codziennym życiu: dostępie do kultury, aktywnego wypoczynku, ale także obniży ich wydatki na życie. Szacujemy, że ze zniżek będzie mogło skorzystać nawet 3,4 mln osób, w tym ponad 2 mln dzieci - mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.

Jak skorzystać z oferty zniżek Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny? Aby ją otrzymać należy wypełnić wniosek i złożyć go w gminie, odpowiadającej miejscu zamieszkania. Formularz, który trzeba wypełnić, można pobrać z oficjalnej strony projektu. Znajduje się tam także wykaz dokumentów, potrzebnych do otrzymania karty. Informacji o instytucjach, które zajmują się wydawaniem karty uzyskasz w urzędzie gminy. Karta Dużej Rodziny funkcjonuje na terenie całego kraju. Ma ona stanowić uzupełnienie do programów lokalnych. Wnioski o jej wydanie można składać już od 16 czerwca 2014 roku. Nie wymaga to żadnych opłat. Karta wydawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód. Rodzice otrzymują ją dożywotnio, a dzieci mogą korzystać z niej do ukończenia 18 lub 25 roku życia, jeżeli nadal będą się uczyć. Z oferty mogą skorzystać także rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka. Jedynym warunkiem jest status rodziny wielodzietnej z minimum trojgiem dzieci. Nie zwlekaj! Zapewnij swojej rodzinie niezapomniane wakacje lub zaplanuj dzień pełen atrakcji z Kartą Dużej Rodziny.

Co zyskasz z Kartą Dużej Rodziny? To nie tylko zniżki na wydarzenia kulturalne, wystawy i tańsze wejściówki do muzeów, ale także rabaty na przejazdy komunikacji publicznej, a nawet na wakacyjny nocleg w wybranych obiektach w całym kraju. Pełna lista miejsc honorujących kartę dostępna jest na stronie WWW.rodzina.gov.pl. Na wielbicieli naukowych zagadek i eksperymentów czekają tańsze bilety do Centrum Nauki Kopernik i Planetarium Niebo Kopernika. Miłośnicy wypoczynku na łonie natury zapewne chętnie odwiedzą białowieski Park Narodowy. Duzi i mali chłopcy chętnie wybiorą się do Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni i Muzeum Sił powietrznych w Dęblinie. Przyszli geologowie, archeolodzy odkryją wszystkie tajemnicy Kopalni Soli w Bochni i Wieliczce. Jeśli lubisz zwiedzanie w tradycyjnym stylu, z Kartą Dużej Rodziny taniej wejdziesz do oddziałów Muzeum Narodowego w różnych miastach polski, np. Wrocławiu, Kielcach i Krakowie lub zwiedzisz Zamek Królewski w Warszawie. Te i inne obiekty przystąpiły do programu zniżek i zapraszają cię na  pełne atrakcji podróże z historią, kulturą i wiedzą. Ponadto, otrzymasz m.in. 25% zniżki na przejazdy PKP Intercity i rabaty w Przewozach Regionalnych. Jeśli zgłodniejesz w trakcie jazdy, ze specjalną ofertą czeka na ciebie Wars. Rodziny, które przystąpią do programu otrzymają również zniżki do wybranych obiektów sportowych oraz na noclegi w ośrodkach wypoczynkowych w całym kraju. Rabaty na zakupy oferuje także Alma Market, Vistula i Kruk. Karta Dużej Rodziny to jednak nie tylko sposób na tańszą zabawę i wypoczynek. Dzięki niej termin zwrotu podatku dochodowego za dany rok zostanie skrócony do 30 dni od dnia złożenia zeznania podatkowego. Niczego nie tracisz, a zyskujesz bardzo wiele: nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale częściej widzisz uśmiechnięte buzie swoich dzieci i poświęcasz więcej czasu rodzinie. Zastanów się, gdzie dzisiaj spędzicie szalony dzień i skorzystaj ze zniżek już teraz!

Marzą Ci się długie wczasy nad morzem w otoczeniu ...

Wyjeżdżając na wakacje czy w choćby krótką podróż ...

Szukasz miejsca, w którym spokojnie zrelaksujesz się z ...

Kitesurfing – stosunkowo młody, wodny sport ekstremalny, który ...

Szkoła rysunku dla doroslych Artakademia w Krakowie spotkała ...

 Wybierając się w dłuższą wyprawę rowerową sięgamy najczęściej ...

https://veturo.pl/article/442/karta-duzej-rodziny/