google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

WARS wita mobilnie

WARS na telefon? Zaczęło się częstowania podróżnych jabłkami i wybornym cydrem, a kończy na wirtualnym menu. W restauracyjnych wagonach WARS jedzenie serwuje się ze smakiem i... mobilnie.

WARS wita mobilnieAplikacja mWars

mat. prasowe

None

Podobno Wars wchodzi na salony... Przepraszamy - na telefony. Ostatnio o najsłynniejszych w kraju wagonach restauracyjnych zrobiło się głośno, gdy wzięły udział w ogólnopolskiej akcji jedzenia jabłek. Podróżnym zaserwowano nie tylko soczyste, polskie owoce, ale i wyśmienity jabłkowy cydr, którego mogą nam pozazdrościć nie tylko wschodni sąsiedzi.

Aktualnie właściciel marki Wars postanowili zaistnieć na naszych urządzeniach mobilnych - dzięki mobilnej aplikacji, która ułatwi nie tylko wybór z obfitego menu, ale i oszczędzi nam dalekiej wyprawy wąskimi korytarzami pociągu.

Jednym kliknięciem zamówić obiad prosto do przedziału? Tak, to możliwe. Aplikacja, przeznaczona na telefony i tablety z systemami Android oraz iOS, bazuje na systemie WellServed, który pozwala wybrać posiłek z zakodowanych w chmurze ofert i zamówić go do wybranego przez nas miejsca. W aplikacji mWars znajdziemy zatem menu z opisem i zdjęciami każdej potrawy w karcie WARS. Gdy zgłodniejemy po prostu klikamy "zamów" a posiłek zostanie nam dostarczony do przedziału.

- Mamy nadzieję, że proponowane przez nas nowe rozwiązanie technologiczne podniesie komfort podróży - mówi Paweł Dudek, Prezes Zarządu WARS S.A.

Aplikacja na razie przechodzi testy - mogą ją wypróbować podróżni jadący pociągiem „Panorama” z Warszawy do Wrocławia. Niedługo wirtualny WARS dostępny będzie na trasie Warszawa – Kraków – Warszawa w pociągach „Kościuszko” oraz „Krakus”. Czekamy na opinie pasażerów i życzymy smacznego!

Sklep Google
iTunes

Szukasz pomysłu, jak w ciekawy sposób spędzić weekend? ...

Historia Polski robi niesamowite wrażenie zarówno na Polakach, ...

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla bliskiej osoby to spore ...

Spacerowanie to jedna z przyjemniejszych form poznawania miasta. ...

Kiedy przechadzamy się alejkami Łazienek Królewskich w Warszawie, ...

Park rozrywki Julinek jest największą tego typu atrakcją ...

https://veturo.pl/article/475/mwars-testy/