google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Travelerka wyrusza na wyprawę

W listopadzie autorka bloga podróżniczego, Edyta Siedlecki, czyli Travelerka, wyrusza na swoją kolejną wyprawę. Tym razem celem jest Chile i samotny trawers rowerowy Patagonii. Śledź z nami kolejne etapy podróży i dowiedz się, co tym razem zobaczy i odkryje Edyta.

Travelerka wyrusza na wyprawę

Mat. prasowe

Inspiracją dla początkujących podróżników lub tych, którzy jeszcze boją się zrealizować swoje marzenia o samotnej wyprawie, mogą być przygoty, tych, których doświadczenie nauczyło już wiele. Taka jest Edyta Siedlecki, czyli Travelerka, autorka bloga podróżniczego pełnego  cennych rad i przemyśleń. 23 listopada 2014 roku ponownie wyrusza w dorogę, by przywieźć kolejne opisy niesamowitych przeżyć. Spełni swoje marzenie o wyjeździe do Chile. Samotnie pokona tam około 2000 kilometrów, podczas rowerowego trawersu Patagonii. Przemierzy trasę rozciągającą się między Puerto Montt i argentyńskim Ushuaia. O nowym wyzwaniu opowiada w wywiadzie dla naszego portalu, na którym będzie można niebawem śledzić kolejne etapy jej wyjazdu.

Edyta Siedlecki, czyli Travelerka, na co dzień pracuje jako menager w firmie elektronicznej. Jest absolwentką chemii i kilku innych kierunków. Od zawsze jej marzeniem było jednak zwiedzanie świata i poznawanie innych kultur. Już w dzieciństwie, każdy przemierzany kilometr, rodził w niej chęć poznania tego, co jeszcze nieodkryte. Teraz spełnia swoje dziecięce marzenia. Zwiedziła już prawie 40 krajow na 6 kontynentach. Teraz czas na kolejny...

 

 

 

Dzisiaj chcielibyśmy Was zaprosić na kolejny artykuł z ...

„Blisko wszędzie, ładnie wszędzie – gdzie turysta dziś ...

Można z pełną odpowiedzialnością przyznać, że cel podróży ...

Lato nad wodą? Brzmi dobrze, prawda? A lato ...

Wakacje tuż za pasem, dlatego też warto zaplanować ...

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i ...

https://veturo.pl/article/619/Travelerka_wyprawa_do_Chile/