google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort - idealne miejsce na rodzinne wyjazdy

Willa Cottonina

Wyjazdy rodzinne to niemały stres związany z wyborem odpowiedniego miejsca odpoczynku. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to hotel przyjazny rodzinom, a pobyt tam to gwarancja przyjemnie spędzonego czasu dla rodziców i ich pociech. Obiekt położony jest w malowniczym uzdrowisku, Świeradowie-Zdroju, w otoczeniu magicznych Gór Izerskich. Zarówno lokalizacja ośrodka, jak i moc atrakcji w samym kompleksie sprawiają, że Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jest doskonałym miejscem na relaks i dobrą zabawę.

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort  - idealne miejsce na rodzinne wyjazdyCottonina Villa & Mineral SPA Resort

Mat. prasowe

Po całym dniu zwiedzania i spacerów po malowniczej, górskiej okolicy można odprężyć się w strefie wellness. Dorośli mają do dyspozycji jacuzzi zewnętrzne, sauny (suchą, parową i infrared) oraz basen z przeciwprądem. Z kolei najmłodsi goście mogą skorzystać z bezpiecznego brodzika dla dzieci z ciepłą wodą, bawialni,  basenu z kulkami, trampoliny i ścianki wspinaczkowej. Hotel posiada także menu dla maluchów i bezpieczny plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami, mostami i linami. W ciągu tygodnia w okresie ferii, wakacji i świąt  Cottonina Villa & Mineral SPA Resort zapewnia animatorów dla najmłodszych, którzy dbają o ich bezpieczną i rozwijającą zabawę. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w Cotton Clubie, skorzystać z zabiegów SPA lub wybrać się na spacer po malowniczych Górach Izerskich.

Bajeczna okolica 

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jest również idealnym miejscem dla miłośników zwiedzania zabytków. W pobliżu kompleksu znajdują się atrakcje dla całej rodziny, takie jak Zamek Śląskich Legend, w którego magicznych komnatach można poznać baśnie i legendy związane z rejonem Sudetów i Karkonoszy, czy XIII-wieczny Zamek Czocha, który był planem zdjęciowym kultowego serialu „Tajemnica Twierdzy Szyfrów” i jest najlepiej zachowanym zamkiem w tym rejonie. Ponadto rodzice z dziećmi mają okazję zobaczyć pobliską hutę szkła kryształowego Julia i poznać proces wykonywania misternie zdobionych szklanych ozdób. 

„Otoczenie Gór Izerskich jest doskonałą lokalizacją, bo daje mnóstwo okazji do zabawy i relaksu. Tworząc ośrodek Cottonina Villa & Mineral SPA Resort bardzo zależało nam na tym, aby jego położenie, a także oferowane atrakcje były zgodne z ideą miejsca przyjaznego dla całej rodziny. Certyfikat jaki otrzymaliśmy w tegorocznej edycji konkursu „Hotel Przyjazny Rodzinie” potwierdza, że udało nam się osiągnąć zamierzony cel, a to co robimy w naszym obiekcie dla rodzin zostało zauważone i docenione – mówi Marta Fiedorowicz, Dyrektor Generalny Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Dla aktywnych

Cottonina jest otoczona licznymi szlakami turystycznymi i rowerowymi. Unikatowy na skalę europejską jest zespół tras Single Track położony w pobliżu hotelu po polskiej i czeskiej stronie granicy. Ta atrakcja obejmuje aż 80 km tras rowerowych o różnym stopniu trudności, które umożliwiają doskonałą zabawę zarówno doświadczonym, jak i początkującym rowerzystom. Najprostsze, zielone trasy są przystosowane do wycieczek całych rodzin dzięki odpowiedniej szerokości traktu i łagodnemu położeniu. Kompleks Cottoniny jest hotelem Bike Friendly, co oznacza, że zapewnia odpowiednie udogodnienia dla fanów dwóch kółek, wśród nich m.in. przechowalnię rowerów, myjkę Bike Wash, pełne informacje na temat Single Track, a także specjalne menu oraz zabiegi SPA dedykowane rowerzystom.

 

Najnowocześniejsza kolej gondolowa w polskich górach zapewnia bardzo ...

Zamek Czocha to obronny obiekt graniczny położony w ...

Będzie nie tylko zdrowo, ale smacznie i elegancko. ...

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju ...

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa, położone w Sudetach u podnóża Gór ...

Zorganizowanie pobytu w sanatorium nie jest trudne. Należy ...

nocleg

gastronomia

zdrowie i uroda

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/635/villa_cottonina/