google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

BT Waltour - Biuro Turystyczne

Nasza firma działa na rynku turystycznym od 2004 r., a jej stali pracownicy mają ponad 20-letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu wycieczek. BT Waltour jest zgodnie z posiadanym zezwoleniem organizatorem turystyki na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w przygotowywaniu imprez na terenie Polski, państw graniczących z Polską, a także Węgier, Austrii oraz krajów nadbałtyckich.

BT Waltour - Biuro TurystyczneBT Waltour

BT Waltour

Przygotowujemy i realizujemy wycieczki, imprezy integracyjne oraz zorganizowane pobyty dla firm, stowarzyszeń, klubów, szkół, a także ogólnodostępne wycieczki z przewodnikiem - autokarowe i piesze - dla osób indywidualnych.

Dla firm oferujemy imprezy krajoznawcze, rekreacyjne (m.in. z piknikami i kuligami), sportowe, integracyjne oraz pobytowe z programem i standardem uzgodnionym z klientem. Organizujemy także wyjazdy specjalistyczne np. imprezy żeglarskie (polecamy szczególnie rejsy na Wielkich Jeziorach Mazurskich), spływy kajakowe oraz wyjazdy na imprezy motywacyjne z elementami współzawodnictwa (zajęcia linowe, Team building, paintball), połączone z profesjonalnie przygotowanymi zawodami sportowymi dla pracowników firm (np. w narciarstwo zjazdowe, regaty żeglarskie, kajakarstwo).

Organizujemy także kongresy i konferencje, szkolenia m.in. językowe, wyjazdy na zagraniczne targi, wystawy i konferencje. Obsługujemy też grupy przyjazdowe od transferów z lotniska, po zakwaterowanie, wyżywienie, organizację czasu wolnego oraz opiekę pilotów, tłumaczy i hostess. Prowadzimy również profesjonalną pomoc i doradztwo w planowaniu wyjazdów urlopowych i biznesowych.

Oferujemy także usługi pilotarskie i przewodnickie w języku polskim oraz ponad 20 językach obcych, a także usługi transportowe w zakresie przewozu osób autokarami i busami.

Każdą ofertę dostosowujemy do oczekiwań i wymagań instytucji zamawiających imprezę, dlatego do przygotowania programu podchodzimy zawsze indywidualnie.

 

Szukasz pomysłu, jak w ciekawy sposób spędzić weekend? ...

Historia Polski robi niesamowite wrażenie zarówno na Polakach, ...

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla bliskiej osoby to spore ...

Spacerowanie to jedna z przyjemniejszych form poznawania miasta. ...

Kiedy przechadzamy się alejkami Łazienek Królewskich w Warszawie, ...

Park rozrywki Julinek jest największą tego typu atrakcją ...

nocleg

gastronomia

zdrowie i uroda

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/688/BT_Waltour/