google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Mobilne Karkonosze

Karkonosze - aplikacja mobilna

Pojawiła się nowa mobilna aplikacja turystyczna. Odwiedzający czeskie Karkonosze będą mieli ułatwiony dostęp do najpotrzebniejszych informacji.

Mobilne KarkonoszeMobilne Karkonosze

mat. producenta

Nie musisz już dźwigać ciężkiego, niewygodnego w użyciu przewodnika, możesz go mieć zawsze przy sobie. Pojawiła się nowa darmowa aplikacja na telefon komórkowy, która ułatwia podróżowanie po czeskiej stronie Karkonoszy. Możemy ją pobrać ze strony http://m.pl.krkonose.eu/. Oprócz niektórych aktualności i map on-line, wszystkie jej funkcje nie wymagają połączenia z Internetem.

Przewodnik zawiera wszystkie informacje, jakich potrzebuje turysta. Prosta strona kieruje nas po kolei do wiadomości o atrakcjach turystycznych, pieszych i rowerowych szlakach, ścieżkach edukacyjnych. Przygotowano również wiele propozycji wycieczek letnich i zimowych. Aplikacja przyda się także narciarzom zjazdowym i biegowym, ponieważ zawiera opisy tras oraz aktualne wiadomości o warunkach na stokach. Przewodnik mobilny oferuje również pomoc przy znalezieniu zakwaterowania, informuje o aktualnym rozkładzie jazdy cyklobusów i zawiera wykaz środków informacji turystycznej w regionie. Dla turystów szukających rozrywki przygotowano kalendarz imprez i wydarzeń kulturalnych, a dla smakoszy, opis specjałów kuchni regionalnej. Czeskie Karkonosze dołączyły tym samym do miejsc, które poprawiają jakość podróżowania, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Dla wszystkich wyruszających na szlaki lądowe i wodne ...

Miłośnicy historii i nowych technologii w nietypowy sposób ...

Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą zwiedzać Roztocze Środkowe korzystając ...

W Ludwikowicach Kłodzkich działa punkt informacji turystycznej. Do ...

WARS na telefon? Zaczęło się częstowania podróżnych jabłkami ...

Sprawdź jak trafić do najlepszych lokali pod Wawelem. ...

nocleg

gastronomia

zdrowie i uroda

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/97/mobilne-karkonosze/