Zakopane

Bal czy apartamenty? Zakopane i Sylwester

Dla wielu osób noc sylwestrowa jest szczególnym momentem roku, zarówno czysto symbolicznie, jak i pod względem sposobu spędzania tego czasu. Nie powinny więc dziwić starania poświęcone na znalezienie odpowiedniej formy zabawy. Oferta sylwestrowa przygotowywana jest przez wiele hoteli, restauracji i instytucji kulturalnych ze znacznym wyprzedzeniem. Na które propozycje warto zwrócić szczególną uwagę? Jakie miejsce wybrać na sylwester: Zakopane czy duże miasto?

1. Oferty sylwestrowe w górach

2. Sylwester w kinie lub teatrze

3. Bal sylwestrowy

Jeśli planujesz spędzić sylwester w górach, odpowiednio wcześniej zarezerwuj apartamenty. Zakopane to jeden z bardziej obleganych kierunków – nie oznacza to, że w ostatnim momencie nie znajdziesz noclegu, ale wybór będzie bardzo ograniczony.

Oferty sylwestrowe w górach

Istnieje wiele kierunków idealnych na ciekawy górski sylwester. Zakopane to jeden z najbardziej popularnych. Sylwester marzeń możesz tu spędzić na wiele sposobów: począwszy od kuligów i wieczorków przy ognisku, po klimatyczne bale sylwestrowe w domowej atmosferze pensjonatu, z muzyką graną przez górskie kapele, aż po sportowe doznania. Oferty noclegów również są zróżnicowane, dlatego bez kłopotu zorganizujesz coś i dla paczki singli, i dla rodzin z dziećmi.

Szczególną formę zabawy stanowi pobyt sylwestrowy na stoku. Zimowa stolica Polski zdecydowanie sprzyja miłośnikom białego szaleństwa: początkującym i zaawansowanym narciarzom oraz snowboardzistą.

Sylwester w kinie lub teatrze

Wolisz spokojniejszy sposób spędzania sylwestra? W ramach zorganizowanych atrakcji możesz pójść do kina, teatru albo opery. Sylwester i Nowy Rok to czas, kiedy tego typu instytucje przygotowują moc atrakcji dla swoich sympatyków. Kinomani do wyboru mają multipleksy i kina studyjne, gdzie po seansie można liczyć na symboliczną lampkę szampana. Teatry, filharmonie i opery to z kolei uroczyste koncerty, gdzie elegancką oprawę masz zagwarantowaną.

Bal sylwestrowy

Dla miłośników klasyki organizowane są klasyczne bale. Najczęściej to pakiet sylwestrowy: uroczysta kolacja, tańce, a o północy lampka szampana i deser. Na takie wydarzenie możesz udać się również do jednego z modnych kurortów – wolne pokoje proponuje również i Zakopane. Sylwester z pewnością będzie niezapomniany.

Obiekty noclegowe w Zakopanem przygotowały ciekawe propozycje, jak na przykład wieczorek z kapelą góralską albo klimatyczne kuligi. Koniecznie poznaj pakiety sylwestrowe i powitaj Nowy Rok w górskiej scenerii.

https://www.nocowanie.pl/6-pomyslow-na-sylwestra-w-polsce.html

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["latlng"]=> array(10) { ["address"]=> string(16) "Zakopane, Polska" ["lat"]=> float(49.29918099999999725469024269841611385345458984375) ["lng"]=> float(19.94956210000000140780684887431561946868896484375) ["zoom"]=> int(11) ["place_id"]=> string(27) "ChIJOTnvlJLyFUcRoKZrcaGHjd8" ["name"]=> string(8) "Zakopane" ["city"]=> string(8) "Zakopane" ["state"]=> string(12) "Małopolskie" ["country"]=> string(6) "Polska" ["country_short"]=> string(2) "PL" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: