auto na wakacje

Czy warto wypożyczyć auto na wakacje?

Organizowanie wakacyjnego wyjazdu warto rozpocząć od wyboru środka transportu. Jeśli planujesz zabrać sporo bagaży lub chcesz zwiedzić wiele miejsc, to optymalnym rozwiązaniem będzie wynajem auta z renomowanej wypożyczalni. Sprawdź, co możesz w ten sposób zyskać!

Komfort i bezpieczeństwo dla całej rodziny

Wakacje z dala od domu to świetna okazja, by poznać nowe miejsca i odpocząć od codzienności. Na taki wyjazd warto mieć sprawdzony i niezawodny samochód, który nie zepsuje się po drodze i umożliwi rodzinie bezpieczne dotarcie do celu

W wypożyczalni aut znajdziesz kompleksowo wyposażone modele z przestronnym bagażnikiem. Gdy otrzymasz samochód, będzie on w pełni przygotowany do jazdy w każdych warunkach atmosferycznych. Wybierając samochód z wypożyczalni, z łatwością zapewnisz swojej rodzinie wysoki komfort podróżowania.

Pomyśl na przykład o większym aucie z klimatyzacją i przyciemnianymi szybami. Wygodnie spakujesz do niego walizki, rowery, a nawet sprzęt do uprawiania sportów wodnych. Praktyczne schowki i idealnie wyprofilowane siedzenia sprawią, że podróż nie będzie męcząca i upłynie Wam w wyjątkowo miłej atmosferze.

Mobilność i niezależność

Własny samochód na wakacjach znacząco zwiększy Twoją mobilność. Mając do dyspozycji dobrej klasy auto, nie będziesz uzależniony od publicznych środków transportu i drogich taksówek.

Pojazd z wypożyczalni ma tę przewagę nad prywatnym samochodem, że jest zawsze bardzo dobrze ubezpieczony, a w razie awarii lub stłuczki możesz liczyć na kompleksową pomoc techniczną i auto zastępcze.

W wypożyczalni samochodów znajdziesz pojazdy z każdego segmentu, które świetnie się sprawdzą zarówno w mieście, jak i w górach. Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem na długie wyprawy jest model wyposażony w automatyczną skrzynię biegów i napęd 4×4. Takim autem bez problemu wjedziesz na każde wzniesienie i poradzisz sobie nawet na bardzo grząskiej nawierzchni.

Automat przydaje się również w mieście oraz podczas pokonywania wyjątkowo długich tras. Dzięki tej funkcji nie zmęczysz się i wygodnie dojedziesz do celu, a po powrocie z wakacji pracownik odbierze samochód z dowolnie wskazanego przez Ciebie adresu.

Korzystne warunki najmu

W sprawdzonej wypożyczalni samochodów możesz liczyć na bardzo korzystne warunki najmu. Cena takiej usługi pozytywnie Cię zaskoczy, dzięki czemu będziesz mieć więcej wolnych środków na wakacyjne rozrywki.

Zarezerwowanie auta i zawarcie umowy nie zajmują dużo czasu. Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową firmy i wypełnisz znajdujący się na niej formularz. Dużym udogodnieniem jest również możliwość elastycznego kształtowania limitu kilometrów i czasu wynajmu.

Wszystko po to, aby klienci mogli dopasować usługę do swoich indywidualnych potrzeb. W efekcie będziesz płacić tylko za ten okres, w którym korzystasz z wynajętego samochodu.

Beztroskie wakacje z najbliższymi

Tym, co najbardziej przemawia za wynajęciem auta na wakacje, jest swoboda i brak trosk. Gdy podróżujesz własnym samochodem, możesz się obawiać, że ulegnie awarii, zostanie uszkodzony lub skradziony.

Auto z wypożyczalni jest bardzo dobrze ubezpieczone na wypadek wystąpienia różnych trudnych do przewidzenia sytuacji. Ponadto, gdy pojawi się problem, wystarczy, że zgłosisz zdarzenie firmie wynajmującej. Pracownicy zajmą się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, a Ty nie będziesz musiał przerywać swojego urlopu z najbliższymi.

Warto pamiętać, że samochody z wypożyczalni są także wyposażone w sprawdzone zabezpieczenia przed kradzieżą.

Planując tegoroczne wakacje, koniecznie rozważ wynajem auta w renomowanej wypożyczalni. W ten sposób zaoszczędzisz czas i zapewnisz wysoki komfort podróżowania całej rodzinie.

Wiele ciekawych propozycji znajdziesz w ofercie firmy ABCO. Jest to sprawdzona wypożyczalnia, która działa głównie na terenie Katowic, Krakowa i Warszawy, ale może też dostarczyć wybrany samochód w inne, wskazane przez klienta miejsce. Konkurencyjne ceny i bogata oferta pojazdów sprawią, że szybko znajdziesz wymarzony model.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr. red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: