firmowa integracja

Firmowa integracja spędzona za granicą – Jak to zorganizować?

Prowadzenie działalności gospodarczej to nie tylko czuwanie nad realizacją zamierzonych celów i wyników finansowych, ale także dbałość o utrzymanie wysokich morale wśród załogi. Jednym z działań ukierunkowanych na ten cel jest organizowanie cyklicznych integracji firmowych.

Ciekawym pomysłem stała się wycieczka firmowa za granicę, podczas której można połączyć budowanie więzi pracowniczych, lojalności wobec pracodawcy, a także odkrywanie świata w doborowym towarzystwie. W artykule przedstawimy informacje na temat najpopularniejszych możliwości dotyczących wyjazdów firmowych w ramach integracji. Zapraszamy do artykułu!

Integracja firmowa we własnym zakresie

Jednym ze sposobów może być organizacja przedsięwzięcia we własnym zakresie. Wówczas integracja firmowa przygotowywana jest zazwyczaj przez osoby zatrudnione w dziale HR. Nie zawsze posiadają one jednak wystarczająco dużo doświadczenia, aby negocjować warunki wyjazdu, czy też trafnie ocenić rzetelność potencjalnych partnerów i organizatorów wycieczek fakultatywnych na miejscu. Ponadto organizacja wyjazdu firmowego we własnym zakresie sprawia, że pracownicy odciągani są od bieżącej pracy i ważnych obowiązków. Negatywnym skutkiem tego działania może być pogorszenie ich wyników i brak realizacji i założonych celów. W dziale HR jest to o tyle ważne, że w dokumentacji nie można pozwolić sobie na żadne błędy.

Skorzystanie z usług profesjonalistów

Doskonałą alternatywą jest skorzystanie z usług profesjonalistów, czyli firm oferujących usługi z zakresu incentive travel i integracji firmowych. Opcja ta ma wiele korzystnych atutów. Przede wszystkim pracownicy wciąż skupiają się na swoich podstawowych zadaniach służbowych, a cały proces organizacji, logistyki i negocjacji spada na barki zewnętrznego podmiotu. To on dba o to, aby wyjazd firmowy zakończył się sukcesem i odbył się zgodnie z przyjętymi założeniami. Jest to duże ułatwienie w przypadku organizacji większych wycieczek, ze względu na to, że ciężar odpowiedzialności spoczywa wtedy na zewnętrznym podmiocie, a nie kimś bezpośrednio z firmy. Dzięki temu jest to też dużo bardziej bezpieczne, ze względu na doświadczenie firm zewnętrznych. Oczywiście skorzystanie z oferty zewnętrznego partnera wiąże się z kosztami jego prowizji, jednak nie zawsze oznacza to większe koszty wyjazdu. Wszystko dlatego, że podmioty funkcjonujące w tym sektorze mają sieć własnych kontaktów i sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym mogą poszukać realnych oszczędności. Po czasie okazuje się, że skorzystanie z usług profesjonalistów naprawdę się opłaca. Twoi pracownicy skupiają się na pracy, a o ich satysfakcję i jakość wyjazdu zadba ktoś inny.

Dlaczego warto udać się za granicę?

Zagraniczne wyjazdy integracyjne cieszą się rosnącą popularnością. Przede wszystkim pozwalają całkowicie zmienić otoczenie oraz poznać nową kulturę. Dla wielu osób może to być jedyna okazja w roku, aby pozwolić na zagraniczną wycieczkę. Często natłok codziennych obowiązków, życie rodzinne i inne aspekty wpływają na to, że Polacy wolą spędzać czas wolny w kraju. Wyjazd za granicę ze znajomymi z firmy to ciekawa odskocznia od codziennego życia, a podczas integracji można połączyć przyjemne z pożytecznym. 

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: