domkirodos-domekholenderskicaloroczny

Gdzie na Mazowszu można kupić domki angielskie i holenderskie?

Domki angielskie i holenderskie cieszą się wciąż rosnąca popularnością. Nic dziwnego skoro są często lepszą (i tańszą) alternatywą domu jednorodzinnego oraz są o wiele większe niż kamperm, czy przyczepa kempingowa. Posiadają jeszcze szereg innych zalet, ale o tym w dalszej części artykułu. Gdzie kupić domek holenderski w województwie Mazowieckim?

Dlaczego warto zdecydować się na domek angielski?
Znacznie większa alternatywa od tradycyjnych przyczep

Domek jest znacznie tańszy od przyczepy kempingowej czy kampera. Daje Ci także swobodę, bo nie dusisz się w ciasnocie z innymi członkami rodziny i przyjaciółmi podczas odpoczynku. Jedne pomieszczenie i ciasne powierzchnie jesteś w stanie zamienić na nawet trzypokojowe domki z kuchnią, salonem i łazienką. Poczujesz się w nich zupełnie jak we własnym domu – bo przecież oferują dużą powierzchnię na Twój odpoczynek.

Są tańszą alternatywą mieszkań i domów

Domki holenderskie letniskowe zdecydowanie wygrywają pojedynek cenowy z mieszkaniami. Jedną z najlepszych cech domków holenderskich i angielskich jest fakt, że ich powierzchnia jest zbliżona do metrażu mieszkań. Różnica jednak głównie polega na cenie. Poza tym obie opcje posiadają oddzielne pomieszczenia – kuchnię, salon, łazienkę i kilka sypialni.
Mogą one stać się świetnym, alternatywnym miejscem zamieszkania na czas budowy Twojego domu lub na czas zbierania środków na mieszkanie. Z pewnością znajdą one zastosowanie w turystyce, gdzie umożliwiają one szybkie stworzenie miejsc dla przybywających do Twoje ośrodka turystycznego.

Nie musisz martwić się o uzupełnianie wody

Domki angielskie i holenderskie mają swoje instalacje, zupełnie jak dom wolnostojący. Wystarczy, że podłączysz je w odpowiednie miejsca i możesz swobodnie z niego korzystać. To samo dotyczy podłączania prądu czy gazy. Wystarczy podpiąć się do instalacji.

Możesz zdecydować się na całoroczny domek

Do niedawna domki holenderskie kojarzone z domkami stawianymi na działce, które odwiedzamy jedynie latem. Dziś można przebywać w nich całym rokiem. Dzięki temu stały się one alternatywą dla tradycyjnych domów czy mieszkań. Jednocześnie dodatkowe ocieplenie stosowane w całorocznych domkach angielskich i holenderskich czyni jest idealnymi dla chociażby biznesu turystycznego.
Całoroczne domki posiadają dodatkowe ogrzewanie oraz podwójne szyby przydatne podczas mrozów. Można w nich przebywać podczas zimy nawet przy minusowej temperaturze.

Zapewniają potrzebną prywatność

Domek postawiony na Twojej działce czy wykorzystywany w turystyce zapewnia prywatność jego mieszkańcom. Nie masz za ścianą sąsiadów tak, jak w przypadku mieszkań. Klienci wynajmujący u Ciebie pokoje nie będą musieli słuchać się nawzajem i przeszkadzać sobie w odpoczynku. Nie uświadczysz w nich także hałasu wynikającego z rozmów sąsiadów czy zabaw ich dzieci. Domek holenderski stanie się Twoim azylem po powrocie z pracy lub całodniowym odpoczynku na wakacjach.

Gdzie szukać sprzedawcy domków angielskich na Mazowszu?

Gdzie możesz znaleźć domków holenderskich i angielskich? Z pewnością warto odwiedzić Wolę Łącką 55a, gdzie mieści się siedziba firmy Domki Rodos. Znajdujemy się na Mazowszu pod Płockiem. Przez to, że firma mieści się praktycznie w centrum Polski – szybko możesz dotrzeć tutaj obejrzeć wymarzony domek! Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu!

Z radością pomożemy Ci w poszukiwaniach domku idealnego dla Ciebie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: