Poznań

Hotel „Gaja” w Poznaniu – warto tam przenocować już dziś

Podróżując po Polsce czy też po świecie, często szukamy miejsc noclegowych położonych w centrach większych miast. Do najpopularniejszych miejsc, które są chętnie odwiedzane nie tylko przez Polaków czy Polki, z pewnością należy zaliczyć Poznań. To duże miasto nad Wartą jest atrakcyjne nie tylko ze względów biznesowych, ale także ze względu na dużą ilość zieleni, bogatą ofertę kulturalną, interesującą historię oraz ciekawe życie nocne. Wybierając się do stolicy Wielkopolski warto więc postawić na taki hotel w centrum miasta np. blisko dzielnicy Stare Miasto, zaopatrzony w bezpłatny prywatny parking oraz inne udogodnienia, w którym mile spędzimy czas oraz zrealizujemy wszystkie nasze plany.

Hotel w Poznaniu blisko PKP – centrum miasta na wyciągnięcie ręki

Jeśli więc zamierzamy skorzystać np. z oferty Międzynarodowych Targów Poznańskich i szukamy hotelu, w którym będzie centrum fitness i sala bilardowa, to najłatwiej będzie nam go znaleźć za pośrednictwem Internetu. Poznań to oczywiście nie tylko centrum biznesowe. Warto tutaj też postawić na takie atrakcje jak np.: palmiarnia poznańska, Muzeum Narodowe czy też zabytkowe centrum miasta. Wygodny hotel, położony blisko dworca PKP, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta będzie tutaj z pewnością strzałem w dziesiątkę. Kompleksową usługę pod tym względem znajdziemy w hotelu „Gaja”, który mieści się na poznańskich Jeżycach przy ulicy Gajowej 12. W pobliżu znajduje się cała niezbędna infrastruktura, dzięki której błyskawicznie będziemy mogli się przemieścić do innych części miasta. Warto tutaj także podkreślić, że w hotelu z powodzeniem można zrealizować bon turystyczny, co może być miłą zachętą do spędzenia tutaj rodzinnego weekendu, który będzie obfitował w całą masę atrakcji. Mając więc za plecami dworzec PKP Poznań Główny oraz tuż obok Międzynarodowe Targi Poznańskie warto się zdecydować na wykupienie kilku noclegów w wyżej wymienionym hotelu. Będzie to dobra decyzja, której z pewnością Państwo nie pożałujecie. Hotel w Poznaniu blisko PKP – to jest to!

Blisko Starego ZOO i dzielnicy Stare Miasto – Hotel Poznań Jeżyce „Gaja” ma swój urok!

Hotel „Gaja” ma bardzo korzystne położenie zwłaszcza dla tych osób, które wybierają się do Poznania koleją. Dworzec kolejowy Poznań Główny leży w pobliżu miejsca naszego zameldowania. Dla zmotoryzowanych oferuje on dostęp do płatnego jak i bezpłatnego parkingu. W hotelu z powodzeniem wynajmiemy pokoje jednoosobowe oraz dwuosobowe, a także apartamenty czy też pokoje rodzinne. Na miejscu będzie można także skorzystać z dostępu do restauracji „Gajowa 12”, baru, kręgielni oraz stołów bilardowych. Warto tutaj podkreślić, że tak jak inne hotele w Poznaniu hotel „Gaja” daje możliwość zorganizowania szkolenia albo konferencji. Do dyspozycji firm jak i osób indywidualnych pozostają bowiem sale konferencyjno-bankietowe. Mając tak komfortowe zaplecze bez żadnego kłopotu możemy skorzystać z atrakcji Starego Rynku czy też odwiedzić Poznań centrum, korzystając z bogatej oferty gastronomiczno-rozrywkowej. Profesjonalną pomoc w recepcji wymienionego hotelu znajdą nie tylko nasi rodacy czy rodaczki. Na pytania o „Poznan centrum” czy też „Old Town” z pewnością odpowiedź uzyskają także turyści obcojęzyczni. Ten profesjonalny obiekt o licznych pokojach warto zapamiętać już dziś. Im szybciej dokonamy rezerwacji, tym większa szansa na to że spędzimy kilka miłych dni w mieście nad Wartą. Nie ma co czekać na ostatnią chwilę – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. 

Nowoczesne centrum Poznania, Międzynarodowe Targi Poznańskie, PKP Poznań Główny – doskonała lokalizacja w sam raz dla Ciebie

Poznań jest jednym z tych polskich miast, które trzeba koniecznie uwzględnić w swoich wycieczkach po naszym kraju. Znajdą się tutaj atrakcje dla osób lubiących: sport, tereny zielone, muzea czy też dobrą muzykę. Liczne restauracje, puby, kawiarnie oraz kluby nocne także zadbają o nasze podniebienia i szeroko rozumianą rozrywkę. Obiekt hotelowy jest także dogodnie położony, jeśli chodzi o szybki dojazd na lotnisko Poznań Ławica (7 km). Wynajmując tam apartament, pokój rodzinny czy też pokój jednoosobowy bez trudu zamówimy taksówkę w recepcji albo inny transport, którym na czas dotrzemy na każdy samolot. Polska stała się obecnie bardzo atrakcyjnym turystycznie miejscem, a Poznań często znajduje się na liście miejsc do odwiedzenia w kraju nad Wisłą. Warto tutaj podkreślić, że wyposażenie pokoi hotelowych w „Gai” spełni nasze wszelkie oczekiwania, zgodne z zakresem oferowanych usług. Na stronie internetowej wyżej wymienionego hotelu możemy dokonać szybkiej rezerwacji online. Znajdziemy tam także przejrzysty cennik wszelkich usług oraz regulamin hotelu, który z pewnością warto mieć zawsze pod ręką. Jeśli więc masz taką możliwość, to koniecznie skorzystaj z Internetu, a cała oferta stanie przed Tobą otworem. Na terenie obiektu znajduje się także urokliwy taras, z którego można podziwiać panoramę miasta. Spokojny nocleg w Poznaniu to coś, na co z pewnością warto postawić już dziś, by dołączyć do grona zadowolonych gości hotelu „Gaja”.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["latlng"]=> array(13) { ["address"]=> string(26) "Gajowa 12, Poznań, Polska" ["lat"]=> float(52.40757849999999962165020406246185302734375) ["lng"]=> float(16.90745150000000052159521146677434444427490234375) ["zoom"]=> int(11) ["place_id"]=> string(27) "ChIJqVQ9RMtEBEcRbpKZqlb2MSU" ["name"]=> string(9) "Gajowa 12" ["street_number"]=> string(2) "12" ["street_name"]=> string(6) "Gajowa" ["city"]=> string(7) "Poznań" ["state"]=> string(13) "Wielkopolskie" ["post_code"]=> string(6) "60-810" ["country"]=> string(6) "Polska" ["country_short"]=> string(2) "PL" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: