BULVAROVE

II SZCZEKcińskie Targi Psijemności

W sobotę i niedzielę czeka nas naprawdę niesamowite wydarzenie! Na Łasztowni, na skwerze przy napisie Szczecin, odbędzie się kolejna impreza z cyklu Bulwarove. Tym razem spotkamy się z miłośnikami i właścicielami psów. To również okazja do tego, by zabrać swojego pupila i nauczyć go nowych sztuczek, porozmawiać z behawiorystami czy obejrzeć niesamowite pokazy.

Zaczynamy w sobotę o godzinie 10 rano i bawimy się do godziny 17. Będziemy mogli nauczyć się od specjalistów jak udzielać psu pierwszej pomocy, będą pokazy psów policyjnych, warsztaty dla dzieci, gdzie nauczą się, jak należy rozmawiać z psem. Warsztaty agility, pokazy Frisbee, spotkanie z behawiorystką, pokazy psich sztuczek, w tym pokaz nauki sztuczki: wskok na plecy! Oprócz tego, dla dzieci przygotowaliśmy, wraz z Eco Generatorem strefę animacji z mnóstwem atrakcji. Będzie także miasteczko rowerowe Bike_S.

Niedziela to kolejny dzień dla naszych milusińskich. Tego dnia bezpłatnie zachipujemy psiaka. Będzie to możliwe w godzinach 10-17. Ci, którzy nie dotrą w sobotę, nauczą się tego dnia udzielania pierwszej pomocy psu. Policjanci zaprezentują, jak wytresowani są ich podopieczni. Akademia Mikrusów przeprowadzi pokaz agility i psich sztuczek. West Side Dogz Flyball Team przeprowadzi pokaz Flyballa, a Klub Dynamic Dogs pokaz Frisbee. O 15 zobaczymy pokaz komunikacji przewodnika i psa podczas pokonywania kolejnych stacji rally-o, czyli sportowego posłuszeństwa na luzie.

W tych dniach swoją obecność zapowiedziało 15 wystawców. Każdy z nich będzie miał swoje stoiska. Znajdziemy tutaj najlepsze karmy i przysmaki. Będzie stoisko z ubraniami, szkolenia dla małych piesków, stoisko Przychodni Rehabilitacji Weterynaryjnej Vetico, kameralny hotel dla psów i wiele innych.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: