Portrait beautiful young asian woman relax smile leisure around beach sea ocean

Ile zapłacimy za uczestnictwo w obozie w Hiszpanii i co dostajemy w tej cenie? Sprawdźmy!

Upragnione wakacje są już coraz bliżej, a co za tym idzie, warto aktywnie wypełnić czas dzieciom – zarówno tym mniejszym, jak i większym. Idealnym pomysłem na spędzenie tego beztroskiego czasu jest obóz w Hiszpanii. Ile będzie to nas kosztowało, a także co dzieci dostaną w tej cenie? Podpowiadamy!

Kolonie w Hiszpanii – dlaczego warto z nich skorzystać?

Wakacje to zdecydowanie ulubiony czas w roku dla większości uczniów. Aby wypełnić wolny czas naszych pociech, a także zapobiec przed długim siedzeniem przed komputerem, warto zdecydować się na wyjazd na obóz.

Dla nastolatków świetną opcją są kolonie za granicą – w tym przypadku w Hiszpanii. Osoby w tym wielu są ciekawe świata, chętne do poznawania nowych znajomych, a także skore do wyjazdów daleko od miejsca zamieszkania. Dzieci powinny również uczyć się samodzielności, a wyjazd na obóz młodzieżowy do Hiszpanii z pewnością pomoże w tym wszystkim obozowiczom.

Wakacje w słonecznej Hiszpanii pomogą młodym ludziom zapoznać się także z kulturą i obyczajami panującymi w innym kraju, jak również udostępnią możliwość korzystania z uroku południowego klimatu.

Cena obozów w Hiszpanii

Dla wielu osób wyjazdy zagraniczne, w tym także kolonie w Hiszpanii, kojarzą się z ogromnym wydatkiem, na który ciężko sobie pozwolić. Okazuje się, że pobyt na wakacjach poza granicami Polski nie jest wiele droższy od lokalnych kolonii. Można znaleźć ofertę kolonii do Hiszpanii dla młodzieży w cenach oscylujących w granicach 2500-2800 złotych (przemieszczanie się do miejsca docelowego autokarem) lub 3000-3400 PLN (za podróż do miejsca docelowego samolotem) za 10 dni pobytu, np. w Biurze Usług Turystycznych KochamWakacje.pl.

W cenie taniego obozu w Hiszpanii znajduje się wiele atrakcji, jednak za dodatkową opłatą można urozmaić dziecku wypoczynek jeszcze bardziej. Dostępne są bowiem ciekawe wycieczki fakultatywne do pięknych, bogatych architektonicznie hiszpańskich miast, czy parków rozrywki. Pełnoletni uczestnicy obozów w Hiszpanii mogą także na własny koszt zapewnić sobie ekstra rozrywkę w lokalnych klubach.

Co jest wliczone w cenę obozu w Hiszpanii?

Powiedzieliśmy już o cenie, a zatem warto też wiedzieć, za co tak właściwie płacimy. Większość potrzebnych rzeczy jest oczywiście wliczona w cenę, warto jednak dać dzieciom kieszonkowe na wyjazd. W cenie pobytu na obozie w Hiszpanii uczestnicy otrzymują:

  • zakwaterowanie – wiele osób z pewnością było na koloniach, gdzie nie było ciepłej wody lub warunki sanitarne miejsca pobytu nie były idealne. Pokój uczestnika obozu jest bardzo ważny, jeśli chodzi o wrażenia z całości obozu, nikt z nas przecież nie chciałby spać w złych warunkach. Na obozach w Hiszpanii zapewnione są świetne warunki mieszkalne: w kompleksie hotelowym z dostępem do dwóch basenów i klimatyzacji;
  • opracowany program zajęć – na obozie młodzieżowym w Hiszpanii, każdy znajdzie coś dla siebie. Program zawiera zarówno aktywne sposoby spędzania czasu: gry terenowe, zawody pływackie, turnieje sportowe, jak i wiele innych zajęć tematycznych. Z kolei podróżnicy będą mieli okazje dodatkowo wykupić wycieczki fakultatywne, na których będą mieli szansę zwiedzić najpopularniejsze zakątki Hiszpanii. Uczestnicy będą mogli odpoczywać na plaży po intensywnych zajęciach, gdyż w programie obozów zawsze znajduje się czas na chillout;
  • wyżywienie – w cenę jest także wliczone podstawowe wyżywienie uczestników obozu w hotelowej restauracji, która ma formę bufetu. Na obozowiczów czeka: śniadanie, obiad oraz kolacja.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: