rainbow

Jeszcze więcej egzotyki w Rainbow

Rainbow rozpoczął przedsprzedaż oferty Egzotyka 2022/23 obejmującej zarówno dalekie kierunki, jak i te w zasięgu kilkugodzinowego lotu. Nadchodzący sezon to wiele nowości, więcej kierunków realizowanych Dreamlinerem, rozbudowana oferta wylotów z lotnisk lokalnych oraz nowy koncept wycieczek objazdowych w wersji premium.

Dla spragnionych zimowych wakacji na dalekich kierunkach, Rainbow przygotował też zupełne nowe propozycje. Pierwszą z nich jest tajska wyspa Phuket. To jedna z najważniejszych wizytówek Tajlandii, słynąca z doskonałej infrastruktury turystycznej, ciągnących się kilometrami piaszczystych plaż, doskonałej kuchni oraz mnóstwa okazji do uprawiania sportów wodnych. Do tego azjatyckiego raju, Rainbow zabierze klientów co tydzień Dreamlinerem z Warszawy i z Katowic. Cena tygodniowego pobytu już od 4499 zł/os.

W Azji znajduje także się następna nowość, wietnamska wyspa Phu Quoc. Wyspa słynie z ponad czterdziestu kilometrów plaż otoczonych palmami kokosowymi. Przy jednej z nich – Starfish Beach można podziwiać rozgwiazdy, a na Sao Beach pobujać się na huśtawkach zawieszonych na palmach wyrastających przy samej wodzie. Phu Quoc słynie także z najdłuższej na świecie kolejki linowej, zlokalizowanej w miejscowości An Thoi. Specjalnością wyspy są nocne targi, na których można kupić pamiątki z podróży oraz skosztować lokalnych potraw. Na tę bajeczną wyspę Rainbow proponuje podróż komfortowym Dreamlinerem z Warszawy w cenie już od 4999 zł/os. za tydzień.

Dominikański Półwysep Samana jest kolejnym nowym kierunkiem w ofercie Rainbow. Słynie z bajecznych plaż, lasów palmowych, zachwycających krajobrazów i wodospadów. To właśnie tutaj, niedaleko wybrzeża znajduje się słynna, znana z wielu reklam, Bacardi Island. Samana, to z pewnością kierunek dla wszystkich wielbicieli wakacji w karaibskim stylu i jest kolejnym dominikańskim regionem w ofercie Rainbow, do którego można się dostać Dreamlinerem. Wyloty zaplanowane są z Warszawy raz w tygodniu, a ceny zaczynają się od 5499 zł/os.

Czas na brazylijską Fortalezę, która stanowi kolejną nowość w egzotycznej ofercie Rainbow. Oprócz fantastycznych plaż, brazylijski stan Ceara kusi sportami wodnymi, kolonialną zabudową, pięknymi ogrodami i parkami. W lokalnych barach oprócz pysznego jedzenia można chłonąć brazylijską muzykę na żywo. Warto się wybrać do jednej z kolorowych, roztańczonych wakacyjnych wiosek, w których warto skosztować świeżo wyciskanych soków z owoców, przysmaków ze zmrożonej acai i niezrównanych owoców morza. Hamaki zawieszone wprost nad wodą oraz przejażdżki buggy po plaży dopełniają wizję idealnego wypoczynku. Wyloty do Fortalezy czarterem raz w tygodniu z Warszawy i Katowic. Cena tygodniowego wypoczynku już od 3999 zł/os.

Przedsprzedaż wiąże się również z atrakcyjnymi benefitami. W tym roku związane są one z bezpieczeństwem i wygodą. Klienci mogą wykupić Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji w wersji podstawowej za 39 zł/os. lub rozszerzonej o Covid-19 (zachorowanie i kwarantanna) za 59 zł. Po raz pierwszy w promocji znalazła się też Usługa Przyspieszonej Odprawy na lotnisku, która poza szybszą odprawą daje także możliwość skorzystania z saloników lotniskowych. To wszystko już za 39 zł/os. Do tego parking przy wybranym lotnisku za 1 zł, oraz Bezpłatna Zmiana Rezerwacji do 30 dni – gratis. Obowiązują rabaty do 800 zł, oraz zniżki dla posiadaczy Karty Stałego Klienta. Zaliczka przy rezerwacji w przedsprzedaży to tylko 10 %.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: