Emirates Boeing 777-300ER

Odkrywaj świat w 2022 r. dzięki specjalnym taryfom Emirates

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, rozpoczęły nową kampanię, aby zapewnić pasażerom jeszcze bardziej niezapomniane wrażenia z podróży w 2022 roku. Klienci Emirates mogą korzystać ze specjalnych taryf do wielu popularnych miejsc docelowych, w tym do Dubaju od 1999 zł w klasie ekonomicznej czy do Bangkoku od 7999 zł w klasie biznes.

Aby zapewnić klientom spokojną podróż, Emirates dają również gwarancję skorzystania z elastycznych zasad rezerwacji biletów i medyczne ubezpieczenie podróżne na wypadek COVID-19.

Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z promocji, rezerwując lot na stronie emirates.com lub za pośrednictwem partnerskich biur podróży w okresie od 3 do 24 stycznia 2022 r. na przelot w klasie ekonomicznej i klasie biznes, który odbędzie się do 30 czerwca 2022 r.

Oprócz nowych taryf, klienci podróżujący do Dubaju lub rozważający międzylądowanie w tym wakacyjnym mieście, mogą skorzystać z jeszcze większej liczby dodatkowych ofert Emirates, a są to:

Bezpłatna wejściówka Emirates Expo Day Pass: klienci Emirates odwiedzający Dubaj i podróżujący przez Dubaj w dowolnym momencie podczas wydarzenia Expo 2020, będą mogli otrzymać bezpłatną wejściówkę Emirates Expo Day Pass za każdy bilet lotniczy zarezerwowany u przewoźnika. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na dedykowanej stronie oferty.
My Emirates Pass – Expo Edition: Klienci podróżujący do Dubaju lub przez Dubaj w dowolnym czasie do 31 marca 2022 r. mogą zwiedzać miasto taniej dzięki programowi My Emirates Pass z wyjątkowymi zniżkami i korzyściami w ponad 500 sklepach detalicznych i gastronomicznych, z wieloma atrakcjami, po prostu okazując kartę pokładową Emirates.
1 mila Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju: klienci Emirates mogą zdobyć 1 milę Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju do 31 marca 2022 r. Obecni i nowi członkowie Emirates Skywards, którzy zarejestrują się w programie przed 31 marca 2022 r., mogą skorzystać z oferty na stronie comi zdobyć do 5000 mil. Oferta dotyczy wszystkich biletów lotniczych Emirates zakupionych między 1 sierpnia 2021 r. a 31 marca 2022 r. na podróż podczas Expo 2020. Oferta obejmuje równiez loty sprzedawane przez Emirates i obsługiwane przez flydubai z numerem lotu Emirates (EK).

Podróżowanie z Emirates

Traktując zdrowie i dobre samopoczucie pasażerów jako najwyższy priorytet, linie Emirates wprowadziły kompleksowy zestaw środków bezpieczeństwa na każdym etapie podróży. Linie lotnicze wprowadziły również niedawno technologię zbliżeniową i rozszerzyły swoje możliwości weryfikacji cyfrowej, aby zapewnić swoim klientom jeszcze więcej możliwości korzystania z IATA Travel Pass.

Emirates nadal przodują w branży dzięki innowacyjnym produktom i usługom, które odpowiadają na potrzeby podróżnych w tym dynamicznym czasie. Ostatnio przewoźnik rozwinął swoje inicjatywy w zakresie obsługi klienta, oferując jeszcze bardziej elastyczne zasady rezerwacji, które obowiązują do 31 maja 2022 r., ubezpieczenie medyczne na wypadek COVID-19 i pomagając lojalnym klientom w zachowaniu ich mil i statusu członkostwa.

Pasażerowie powinni sprawdzać najnowsze rządowe ograniczenia podróży w swoim kraju, aby upewnić się, że spełniają wymagania dotyczące podróży do miejsca docelowego. Więcej informacji na temat wymogów wjazdowych do Dubaju dla międzynarodowych gości można znaleźć na stronie: https://www.emirates.com/pl/polish/help/covid-19/dubai-travel-requirements/.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "Emirates" ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: Emirates

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Emirates

meta_desc: