Najtańszy miesiąc na wizytę w Universal Orlando Resort

Pomiędzy biletami do parku, pobytami w hotelach, cenami posiłków, koszt wakacji w Universal może szybko się zsumować. Jednak trochę sprytne planowanie i badanie najpopularniejszych i najmniej popularnych czasów na wizytę w parku może przynieść zaskakująco pozytywne wyniki.

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz superbohaterów, dinozaury, Simpsonów czy piwo kremowe, Universal Orlando to rodzaj parku rozrywki, który przyciąga gości w każdym wieku i ze wszystkich fandomów. Niestety, może to być również park rozrywki, który opróżni Twój portfel szybciej, niż mógłbyś się spodziewać.

Podobnie jak Disney World, Universal Orlando ma zarówno sezony szczytowe, jak i poza sezonami przez cały rok, dyktując, ile będą kosztować wakacje w każdym tygodniu lub miesiącu. W rzeczywistości wiele najtańszych okresów Universal zbiega się z najtańszymi okresami Disney World, dzięki czemu wycieczka do obu parków rozrywki w przystępnej cenie jest całkiem realna podczas następnych wakacji.

Najlepszy czas na wizytę w Universal Orlando

Ogólnie rzecz biorąc, najmniej pracowity i najtańszy czas na wizytę w Universal Orlando przypada na większą część stycznia i początek lutego.
Wyłączając dni bezpośrednio po Nowym Roku, a także ferie zimowe w lutym i weekend Harry’ego Pottera (od 26 do 28 stycznia) te dwa miesiące w roku są zwykle najtańsze.

W Cabana Bay Beach , najbardziej przystępnym cenowo kurorcie Universalu, standardowy pokój kosztuje średnio 139 USD za noc w dniach od 18 do 21 stycznia i od 8 do 11 lutego.

Ponadto jednodniowy wielopoziomowy system biletowy parku pokazuje, że Universal uważa większość dni w styczniu i lutym za dni „wartości”.
Na szczęście pobyt przez trzy lub cztery dni na raz może również znacznie obniżyć cenę wstępu do parku, ponieważ Universal oferuje kilka gwiezdnych pakietów wakacyjnych i ofert „Zostań dłużej, zaoszczędź więcej” .

Podczas gdy styczeń i luty to najtańsze pory na wizytę w Universal Orlando, wrzesień jest również wyjątkowo przystępnym miesiącem, ze standardowymi pokojami w Cabana Bay zaczynającymi się od 154 USD za noc w przykładowych terminach od 13 do 16 września.

Jednak pod koniec miesiąca nocne rozrywki Universal zamieniają się w Halloween Horror Nights — jedno z najpopularniejszych wydarzeń w kurorcie. Dla tych, którzy interesują się straszydłami i strachami,
koniec września i październik mogą być świetnym czasem na wizytę, chociaż wydarzenie to przyciąga nieco większe tłumy.

Najgorszy czas na wizytę w Universal Orlando


Podobnie jak wiele innych parków rozrywki, najbardziej zatłoczone i drogie okresy na zwiedzanie Universal to wakacje. Dzięki dodaniu nowych wydarzeń świątecznych o tematyce Harry’ego Pottera ,
Święta Dziękczynienia i Boże Narodzenie mogą być teraz zapakowane w Universal. W rzeczywistości standardowy pokój w Cabana Bay zaczyna się od 244 USD za noc w dniach bezpośrednio po Bożym Narodzeniu,
co sprawia, że ​​jest to świąteczny, ale kosztowny czas na zwiedzanie parków.

Chociaż święta mogą być ciężkie, dni poprzedzające świąteczny chaos mogą być słodkie. Dla tych, którzy chcą przeżyć Święta w Hogwarcie, Grinchmas i świąteczną paradę Macy’s w parkach,
kilka terminów w grudniu przyszłego roku może przynieść zaskakująco przystępne ceny.
Obecnie średni koszt standardowego pokoju w Cabana Bay w okresie od 10 do 13 grudnia 2018 r. wynosi zaledwie 130 USD za noc.

W miarę możliwości należy również unikać miesięcy letnich. W tym czasie odwiedzający Universal Orlando powinni być przygotowani na upalne temperatury, dużą liczbę lokalnych dzieci (i dorosłych) korzystających z letnich przerw oraz zawyżone ceny.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(10) "Opr. red. " ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["latlng"]=> array(15) { ["address"]=> string(82) "Universal Orlando Resort, Universal Boulevard, Orlando, Floryda, Stany Zjednoczone" ["lat"]=> float(28.47432069999999981746441335417330265045166015625) ["lng"]=> float(-81.467819300000002158412826247513294219970703125) ["zoom"]=> int(11) ["place_id"]=> string(27) "ChIJvRBCrN9-54gRGZuuaCLGrQE" ["name"]=> string(24) "Universal Orlando Resort" ["street_number"]=> string(4) "6000" ["street_name"]=> string(19) "Universal Boulevard" ["street_name_short"]=> string(14) "Universal Blvd" ["city"]=> string(7) "Orlando" ["state"]=> string(7) "Florida" ["state_short"]=> string(2) "FL" ["post_code"]=> string(5) "32819" ["country"]=> string(17) "Stany Zjednoczone" ["country_short"]=> string(2) "US" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: Opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Opr. red.

meta_desc: