family_offer_for_expo_2

Podróż samolotem z dziećmi

Wybierając linie Emirates można liczyć na wiele udogodnień dla rodzin podróżujących z dziećmi. Klasa ekonomiczna to między innymi dostęp do tysięcy kanałów w nagradzanym systemie rozrywki pokładowej – ice, Wi-Fi na pokładzie, dedykowana dzieciom oferta kulinarna czy bogaty pakiet aktywności dla małych podróżników. Jak można przygotować się do lotu z dzieckiem?

Rezerwacja lotów

Warto dobrać godziny lotów tak, by dopasować je do codziennej rutyny dziecka:
– Nie nastawiaj się, że późny wylot czy nocny lot sprawią, że dziecko prześpi podróż. Podekscytowanie podróżą czy odgłosy na pokładzie mogą sprawić, że maluch w ogóle nie zaśnie, a rodzic będzie podwójnie zmęczony lotem.
– Godzinę odlotu zaplanuj tak, by odbyła się pomiędzy posiłkami czy poza czasem drzemek malucha, unikniesz złości dziecka spowodowanej głodem i nadmiernym zmęczeniem.
– Przypilnuj, by dziecko dobrze się wyspało przed porannym odlotem.
– Rozsądnie rezerwuj miejsce w samolocie – jeśli to możliwe, zadbaj o przestrzeń dla dziecka – przy rezerwacji zatroszcz się o możliwość skorzystania z łóżeczka dziecięcego na pokładzie. Ewentualnie wybieraj miejsca z dużą ilością przestrzeni – wtedy dziecko będzie się mogło swobodnie bawić podczas lotu.
– Rozważ miejsce blisko toalet, łatwiej wtedy szybko dojść do łazienki, a ponadto tył samolotu często ma mniej zajętych miejsc, zwłaszcza podczas mniej popularnych lotów.
– Wybierz posiłek dla dziecka – warto o to zadbać w momencie rezerwacji biletu. Linie Emirates oferują różne zestawy dla dzieci między 2. a 12. rokiem życia. Na pokładzie w razie potrzeby dostępne jest też mleko modyfikowane i butelki dla niemowląt, a także, na żądanie, pełna gama posiłków dla niemowląt marki Ella’s Kitchen.
– Transfery – pamiętaj, by zaplanować je jeszcze przed wylotem, zwłaszcza jeśli będziesz potrzebować dziecięcych fotelików samochodowych w trakcie dalszej podróży. To duże ułatwienie, dzięki któremu unikniesz stania w długich kolejkach do taksówki. Dojazd do miejsca docelowego nie będzie stanowił wtedy problemu.

Przed wejściem na pokład

Wytłumacz dziecku procedury bezpieczeństwa – przejście przez kontrolę bezpieczeństwa może być dla dziecka nietypowym doświadczeniem, oznacza odłożenie na taśmę swoich ulubionych przedmiotów i rozdzielenie się (choćby na chwilę) z rodzicem. Wytłumacz dziecku czego może się spodziewać i zaoferuj nagrodę za bycie dzielnym podróżnikiem.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: