jeremy-banks-z9q18w0czbs-unsplash

Wakacyjny weekend w Spa nad morzem niezastąpionym sposobem na relaks

Któż z nas nie marzy o odpoczynku i błogim relaksie podczas wakacji? Lato to doskonały moment na odetchnięcie, rozkoszowanie się piękną pogodą i urokami nadmorskich miejscowości. Bałtyk o tej porze roku jest jednym z głównych marzeń turystycznych Polaków.

Wakacyjny wypoczynek często łączymy z romantycznym wyjazdem tylko we dwoje. Chwile spędzone sam na sam z drugą połówką są niezwykle ważne w związku. O ile rutyna i stabilność są niezwykle ważne w relacji z partnerem lub partnerką, o tyle czasami warto jest w szczególności skupić się tylko na łączącym dwoje ludzi uczuciu i potraktować je priorytetowo. Zacieśnić więzy, zapomnieć o obowiązkach i przenieść się na chwilę do innej rzeczywistości, w której skupiamy się głównie na sobie. Bez pośpiechu, codziennych trudów i w innych niż na co dzień okolicznościach przyrody. Weekendowy, romantyczny wyjazd nad morze jest idealną okazją do tego, by odetchnąć. A jeśli połączymy go z pobytem w Spa, wkroczymy do istnej krainy błogości. 

Wyjątkowe chwile w wyjątkowym towarzystwie

Nie ulega wątpliwości, że często wybieramy wyjazd z ukochaną osobą z okazji ważnego wydarzenia w naszym życiu. Zaręczyny w pięknej oprawie, świętowanie urodzin drugiej połówki czy rocznicy związku bądź ślubu to tylko niektóre z tych momentów, które pragniemy uczcić. Popularny staje się także pakiet pobytowy dla nowożeńców, jako prezent ślubny. Bez względu na to, dlaczego chcemy udać się na wypoczynek z bliską osobą, wybierając się nad morze do hotelu ze Spa, warto zwrócić uwagę na niektóre elementy, by romantyczny urlop był naprawdę udany: 

  • Jacuzzi na wyłączność – świetna sprawa, jeśli chcemy się zrelaksować i głęboko odprężyć. W połączeniu z lampką szampana lub prosecco oraz poczęstunku w formie truskawek w czekoladzie – wspaniała randka! Opcji mamy kilka. Niektóre obiekty posiadają strefę Private Spa lub jacuzzi położone w spokojnym miejscu w strefie Wellness, które można zarezerwować na wyłączność o określonej godzinie. Są jednak i takie miejsca, w których mamy apartament z prywatnym jacuzzi na tarasie. 
  • Rytuały dla dwojga – kojące masaże dla dwóch osób, rytuały z saunamistrzem lub kojące kąpiele to doskonała okazja do zatracenia się w chwili przyjemności. Wiele obiektów ze Spa posiada ofertę przygotowaną z myślą o parach zakochanych, warto więc się im przyjrzeć. 
  • Pakiety pobytowe – renomowane hotele mają przygotowane oferty specjalne w postaci pakietów pobytowych, w których oferują cały szereg atrakcji dla zakochanych. Kolacja przy świecach, butelka wina na powitanie, dekoracja pokoju, masaże, późne wymeldowanie… opcje wymieniać można długo. W zależności od miejsca, są one różne. Niektóre hotele oferują także dłuższe pobyty niż weekendowy, np. 3-dniowy pobyt w Spa dla dwojga nad morzem razem z programem atrakcji. 

Wpis powstał przy współpracy z https://www.gwiazdamorza.com/pakiety/romantyczne-chwile-w-spa-dla-dwojga

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: