google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Castle Inn

Wejdź do Castle Inn na Starym Mieście w Warszawie, uroczego miejsca otulonego artystyczną atmosferą, którego niekonwencjonalny wystrój zabierze Cię w podróż przez różne style, odległe estetyki, zaskakujące skojarzenia.

Castle Inn położony w sercu Warszawy, na malowniczej Starówce, w przepięknej kamienicy Kościelskich sam jest dziełem sztuki ze swymi apartamentami wysnutymi z pomysłów najprzedniejszych wizjonerów, jak Rene Magritte, Maurits Escher czy Lewis Carroll. Zajrzyj do Castle Inn jak do szkatułki, a odkryjesz skarby z dzieciństw i autentyczne klejnoty, odnajdziesz wspomnienia, doświadczenia, marzenia i sny… Nawet najkrótsza podróż wiedzie do jakiegoś celu.

Im bezpieczniejszą znajdziesz przystań, tym śmielej wyruszysz w dalszą drogę. Znajdź to miejsce nasycone dobrą atmosferą, ludzką życzliwością, inspirującą niekonwencjonalnością, wyrafinowanym smakiem i wyzwól w sobie energię, której dotąd nie przeczuwałeś. W Castle Inn każdy pokój snuje swoją własną opowieść. Dla 1, 2 lub 3 par uszu. W Pompejach, Persji, na Saharze, w dżungli, nad morzem, w pociągu, na łące… Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z rezerwacją i obiektem Castle Inn. Poczujcie się Państwo wyjątkowo w naszych wnętrzach!

Castle Inn
Warszawa, ul. Świętojańska 2
+48 22 425 01 00
+48 22 635 04 25
castleinn@castleinn.pl
castleinn.pl

Szukasz pomysłu, jak w ciekawy sposób spędzić weekend? ...

Historia Polski robi niesamowite wrażenie zarówno na Polakach, ...

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla bliskiej osoby to spore ...

Spacerowanie to jedna z przyjemniejszych form poznawania miasta. ...

Kiedy przechadzamy się alejkami Łazienek Królewskich w Warszawie, ...

Park rozrywki Julinek jest największą tego typu atrakcją ...

nocleg

gastronomia

zdrowie i uroda

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/3176/noclegi-w-warszawie-starowka-stare-miasto-castle-inn/