dar rejs

Opłyń Islandię na pokładzie Daru Szczecina

Trwa rekrutacja załogi na czteroetapowy rejs na Islandię. Osoby, które nie mają jeszcze planów na wakacje mogą dołączyć do tej niesamowitej przygody.

Trwa rekrutacja załogi na czteroetapowy rejs na Islandię. Osoby, które nie mają jeszcze planów na wakacje mogą dołączyć do tej niesamowitej przygody.

Przez dwa miesiące wakacji Dar Szczecina będzie pływać po wodach Morza Północnego, a jego załoga będzie mogła doświadczyć niesamowitych przeżyć i zobaczyć norweskie fiordy, zjawiska pływów, wulkany, krainę lodu i ognia. Rejs poprowadzą doświadczeni kapitanowie Daru – Wojciech Maleika
i Wojciech Kaczor. Wyprawa została podzielona na 4 etapy, w każdy z nich może wziąć udział 8 osób załogi, której właśnie poszukujemy.

𝗘𝘁𝗮𝗽 1 Szczecin – Stavanger 25.06-08.07.2022 r.

𝗘𝘁𝗮𝗽 2 Stavanger – Reykjavik  08.07 – 28.07.2022 r.

𝗘𝘁𝗮𝗽 3 Reykjavik – Bergen 28.07 – 16.08.2022 r.

𝗘𝘁𝗮𝗽 4 Bergen – Szczecin 16.08 – 29.08.2022 r.

Do załogi może zapisać się każdy. Są tylko dwa wymogi: w dniu rozpoczęcia rejsu ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 30 lat (rejs ukierunkowany jest na młodzież), oraz pełne szczepienie Covid, bo tylko wtedy jest szansa na przekraczanie granic bez dodatkowych obostrzeń. Każdy uczestnik musi we własnym zakresie dojechać do portu podmiany załóg i też we własnym zakresie z niego wrócić. Udział w rejsie obejmuje wyżywienie, paliwo, opłaty portowe, chemia, gaz, kojowe. Cena za rejs wynosi 1600 zł.

Rekrutacja na rejs odbywa się za pośrednictwem strony www.centrumzeglarskie.pl w zakładce e-rekrutacja.

Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(18) "redakcja veturo.pl" ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: redakcja veturo.pl

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: redakcja veturo.pl

meta_desc: