Weekend w Krainie Tysiąca Jezior tylko we dwoje!

Mazury to niezwykle piękne i malownicze miejsce, z zapierającymi dech w piersiach widokami. Jest to szczególnie popularny region wśród osób uprawiających żeglarstwo. Wśród lasów i jezior znajdziemy mnóstwo urokliwych miasteczek, pięknych zabytków oraz lasów. Jak można spędzić romantyczny weekend na Mazurach tylko we dwoje?

Hotel na Mazurach – dlaczego warto?

Świetnym miejscem na taki pobyt może okazać się Hotel SPA Santa Monica w Mikołajkach. Jest położony niedaleko jeziora Mikołajskiego, można powiedzieć, że w samym sercu Mazur. Okolice Mikołajek gwarantują wypoczynek i pozwolą na bliski kontakt z naturą. To także świetna okazje na mały „city” break z Twoją drugą połówką.

Mazurski urlop tylko we dwoje

Czasami codzienne zajęcia nie pozwalać nam skupić się na naszej drugiej połówce i w pełni okazać naszych uczuć każdego dnia. Może warto zastanowić się nad weekendem tylko we dwoje?
W Hotelu SPA Santa Monica odnajdziecie ofertę dedykowaną wyłącznie dla par. Codziennie czekają na Was nowe atrakcje na wyciągnięcie ręki. Basen, sauna, spa, masaże – co wybierzecie?

Romantyczny wypad na weekend dla par
Romantyczne kolacje

Osoby chcące zorganizować sobie wieczór mogą skorzystać z Vouchera „Romantyczna kolacja dla dwojga”. To także świetny pomysł na prezent, na przykład na kolejną rocznicę Twoich rodziców!
Na kolację w naszej restauracji składają się przystawka, zupa, danie główne oraz deser i lampka wina. Z opinii klientów wynika, że jest pysznie – idealnie na wieczorną randkę!

Wieczór w jacuzzi

Zapraszamy także do naszej Strefy Relaksu. Nasi Gości mogą skorzystać w niej z sauny suchej oraz jacuzzi. Jeśli czujesz taką potrzebę, możesz zarezerwować Strefę Relaksu na wyłączność. Na takie wieczory możecie wybrać się w maksymalnie 4 osoby. Możecie śmiało zorganizować wieczór tylko we dwoje lub wybrać się na podwójną randkę z przyjaciółmi, jeśli jazem z Wami jadą odpoczywać nad mazurskimi jeziorami!

Wypady na quadach we dwoje

W terminach wiosennych i jesiennych mamy coś specjalnego dla miłośników wyzwań i jazdy terenowej. Zapraszamy na weekend na quadach. Możecie pojechać tam we dwoje lub sprezentować taki wyjazd swoim znajomym. Voucher na wyjazd quadami to także świetny prezent na ślub – to także praktykuje wiele z naszych gości!

Rejs własną motorówką

Jeśli posiadacie na własność motorówkę lub chcecie popływać nią po jeziorze, a jeśli jej nie posiadacie – możecie ją wynająć. Wynajem jest możliwy na doby lub godziny. Jeśli nie posiadasz patentu sternika motorowodnego, nie musisz się niczym martwić. Możesz korzystać z opcji rejsu z sternikiem. Poczujesz się bezpiecznie i będziesz mógł skupić się w całości na swojej drugiej połowie podczas pływania motorówką.

Wieczory bez ochoty na wychodzenia

Jeśli któreś z Was nie będzie miało ochoty wychodzić z pokoju lub lenistwo dopadnie obojga z Was – nie będziecie musieli się nudzić. W takim wypadku zapraszamy do skorzystania z Sali Rekreacyjnej.
Możecie rzucać sobie tu wyzwania lub zakładać się o to, kto wygra rywalizację w różnych grach. Macie tu do wyboru między innymi ping-ponga, bilard i piłkarzyki! Mniej zaangażowania będą wymagały planszówki, czy puzzle. Również znajdują się tu książki dla każdego miłośnika czytania.

Jakie atrakcje można jeszcze znaleźć w Hotelu Santa Monica?

W okresie letnim uruchamiamy dla naszych Gości strefę basenową wraz z zjeżdżalnią wodną. Organizujemy ogniska, możecie posłuchać szant czy koncertu skrzypcowego. Wiele atrakcji w Mikołajkach jest dostępnych dosłownie na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy położeni blisko centrum i promenady Mikołajek.
Wokół samego miasta możecie korzystać z rejsów statkami, zwiedzaniem zabytków czy spacerów po Mazurskim Parku Krajobrazowym. Również w tym ostatnim możecie pierwszy raz spróbować spływów kajakowych, jeśli nigdy nie mieliście z nimi styczności.
Mazury to przede wszystkim kontakt z naturą. Jest to idealne miejsce na zabranie ze sobą swojej drugiej połowy. Czasem warto odpocząć tylko we dwoje – każda para tego potrzebuje!

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(183) "https://www.youtube.com/embed/epZT2WDr9yQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" ["show_map"]=> bool(true) ["latlng"]=> array(13) { ["address"]=> string(54) "Hotel Santa Monica, Jana Pawła II, Mikołajki, Polska" ["lat"]=> float(53.80310159999999797264536027796566486358642578125) ["lng"]=> float(21.57448720000000008667484507896006107330322265625) ["zoom"]=> int(11) ["place_id"]=> string(27) "ChIJLQXfHdz14UYRuXFHGyu4ROo" ["name"]=> string(18) "Hotel Santa Monica" ["street_number"]=> string(1) "3" ["street_name"]=> string(14) "Jana Pawła II" ["city"]=> string(10) "Mikołajki" ["state"]=> string(20) "Warmińsko-Mazurskie" ["post_code"]=> string(6) "11-730" ["country"]=> string(6) "Polska" ["country_short"]=> string(2) "PL" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/epZT2WDr9yQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: