Po bilety na pocztę?

PKP Intercity sprawdza nowe kanały sprzedażowe. Podjęło współpracę z Pocztą Polską i od początku lutego rozpoczęło sprzedawanie biletów w wybranych placówkach pocztowych w trzech województwach.

Po bilety na pocztę?

Karolina Kabat

Akcja trwa od początku lutego i potrwa jeszcze przez najbliższy miesiąc. Jeśli się przyjmie, bilety PKP Intercity na stałe zagoszczą w placówkach Poczty Polskiej. Obecnie w trzech województwach i łącznie 37 oddziałach pocztowych można zakupić bilet na pociąg za pomocą internetowego systemu sprzedaży e-IC.  Dodatkowo system umożliwia odnalezienie informacji o połączeniach i ofertach Intercity. Można też za jego pomocą otrzymać fakturę VAT z zakupionego biletu.

Jak do tej pory rozwiązanie testowane jest jedynie w województwach śląskim, dolnośląskim i podlaskim. Jeśli wejdzie w życie w całej Polsce, to zdecydowanie ułatwi zakup biletów tym klientom PKP, którzy maja znacznie bliżej na pocztę niż do dworca.

Dodatkowo PKP Intercity rozważa sprzedaż biletów w miastach, w których do tej pory nie prowadzono sprzedaży w kasach (np.: Suwałki, Łapy, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Oborniki Śląskie, Świebodzice, Żmigród).

Źródło:wpodrozy.eu

Niemal 5 mln podróżnych – z takim wynikiem ...

Odpowiednie wyposażenie roweru to jeden z obowiązków rowerzysty. ...

Ciemną zwiedza się z przewodnikiem ze świecą w ...

Popularność tanich linii lotniczych z roku na rok ...

Prawdą powszechnie znaną jest fakt, że woda jest ...

Co zrobić, jak podczas wędrówki po górach zapadnie ...

http://veturo.pl/article/1530/po-bilety-na-poczte-wiadomosci-turystyczne-bilety-pkp-intercity/