Po bilety na pocztę?

PKP Intercity sprawdza nowe kanały sprzedażowe. Podjęło współpracę z Pocztą Polską i od początku lutego rozpoczęło sprzedawanie biletów w wybranych placówkach pocztowych w trzech województwach.

Po bilety na pocztę?

Karolina Kabat

Akcja trwa od początku lutego i potrwa jeszcze przez najbliższy miesiąc. Jeśli się przyjmie, bilety PKP Intercity na stałe zagoszczą w placówkach Poczty Polskiej. Obecnie w trzech województwach i łącznie 37 oddziałach pocztowych można zakupić bilet na pociąg za pomocą internetowego systemu sprzedaży e-IC.  Dodatkowo system umożliwia odnalezienie informacji o połączeniach i ofertach Intercity. Można też za jego pomocą otrzymać fakturę VAT z zakupionego biletu.

Jak do tej pory rozwiązanie testowane jest jedynie w województwach śląskim, dolnośląskim i podlaskim. Jeśli wejdzie w życie w całej Polsce, to zdecydowanie ułatwi zakup biletów tym klientom PKP, którzy maja znacznie bliżej na pocztę niż do dworca.

Dodatkowo PKP Intercity rozważa sprzedaż biletów w miastach, w których do tej pory nie prowadzono sprzedaży w kasach (np.: Suwałki, Łapy, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Oborniki Śląskie, Świebodzice, Żmigród).

Źródło:wpodrozy.eu

Coraz więcej osób w wakacyjną podróż chce wyruszyć ...

Oświetlenie o specyficznych funkcjach i parametrach okazuje się ...

 384 133 - tyle samochodów trafiło do Polski ...

 Sprawdź, dlaczego warto mieć domową apteczkę i co ...

 Przygotowanie naparu z ostrokrzewu paragwajskiego to swego rodzaju ...

Śnieg, mróz i szybko zapadające ciemności. Sezon zimowy ...

http://veturo.pl/article/1530/po-bilety-na-poczte-wiadomosci-turystyczne-bilety-pkp-intercity/