A może by tak rzucić wszystko i…

Wśród znanych nam podróżników znajdują się zarówno osobnicy planujący podróż drobiazgowo, niczym kampanię wojskową, jak i zupełnie spontaniczni, beztrosko kupujący bilet last minute na drugi koniec świata, a dopiero potem zastanawiający się, czy mają paszport. Teraz możecie poznać jeszcze jeden typ: podróżnicy z przypadku, którzy wykorzystali szansę i podjęli błyskawiczną decyzję, aby rzucić wszystko i wyjechać na wakacje życia. 

A może by tak rzucić wszystko i…Travel Channel - program 50/50

fot. mat. prasowe

W nowym programie Travel Channel „50/50” ekspertka ds. podróży Samantha Brown oraz jej kumpel i miłośnik przygód Chris Grundy zaczepiają na ulicy niczego nie spodziewających się ludzi, zajętych sprawami swojego codziennego życia i zaskakują propozycją nie do odrzucenia. Oto wycieczka, z której nikt przy zdrowych zmysłach by nie zrezygnował - dostajesz 50 tysięcy dolarów, aby wydać je na 50-godzinny, weekendowy wypad w wymarzone miejsce.

Haczyk polega na tym, że trzeba wyjechać… natychmiast. Zdecydujesz się? Możesz wybierać wśród najbardziej ekscytujących celów podróży, takich jak Afryka Południowa, Nikaragua, Australia. Jeszcze tylko desperacki telefon do pracy z prośbą o urlop, przekonanie dziadków, by zajęli się dziećmi, kilka godzin adrenaliny, pakowanie na czas…

Ogromne emocje, trudne decyzje, niecodzienne wyzwania ale też spełnienie najbardziej ekstrawaganckich marzeń i niesamowita radość - takich przeżyć nikt im nie odbierze! Łowienie homarów w Maine, ekstremalne sporty i uczta z 14 dań w Kapsztadzie, otwarty rachunek w Million Dollar Cowboy Bar w Jackson Hole, kolacja na prywatnej wydmie w Australii i lot nad Ayers Rock, a może wagon mieszkalny ze złotym sufitem na Alasce? Od tego wyboru aż kręci się w głowie!

Dokąd wybiorą się nasi podróżnicy z przypadku i jakie przeszkody muszą najpierw pokonać, aby wykorzystać szansę na podróż marzeń? Jakie przeżycia czekają ich na miejscu? Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając „50/50” w styczniu na Travel Channel. 

50/50 

Podwójna premiera w poniedziałki, od 11 stycznia o godz. 20:00

 

Koronawirus uderzył w branżę turystyczną, w tym w ...

Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. ...

Nie wszyscy Polacy wybierający się na zagraniczne wakacje ...

Pływanie kajakiem to nie lada frajda, która jednak ...

Malta odmraża gospodarkę. Otwierane są punkty usługowe, restauracje, ...

W czasie epidemii Hoper, oferujący przejazdy adres-adres po ...

http://veturo.pl/article/2326/50-50-nowy-program-na-antenie-travel-channel/