google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Paris Pass - Paryż bez ograniczeń

atrakcje Paryża

Wybierasz się do Paryża? Chcesz zobaczyć jak najwięcej i jak najtaniej? Skorzystaj z karty Paris Pass i ciesz się  nieograniczonymi przejazdami i dostępem do ponad 60 miejsc w stolicy Francji!

Paris Pass - Paryż bez ograniczeńLight on Louvre

flickt/photophilde

Coraz więcej podróżujących decyduje się na wycieczki z dojazdem własnym. Znacznie częściej  wybieramy też opcję samodzielnego planowania podróży. Jeśli kierunkiem twojego najbliższego wyjazdu jest Paryż, to koniecznie przemyśl zakup karty Paris Pass. Jest to pakiet wycieczek, który pozwala na znacznie szybsze i tańsze zwiedzanie najromantyczniejszego miasta Europy.

Karta umożliwia wstęp do ponad 60 miejsc, między innymi do Luwru, Pałacu w Wersalu i Łuku Triumfalnego. Obejmuje również rejs po Sekwanie – nieodłączny punkt programu każdej romantycznej wyprawy do Paryża.

Paris Pass ułatwia też poruszanie się po mieście. Zapewnia nieograniczone przejazdy metrem, autobusami i pociągami RER do centrum Paryża. Udostępnia również dwudniowe korzystanie z autobusu do zwiedzania miasta oraz 120-stronicowy przewodnik, z którym z łatwością można zaplanować swój pobyt w stolicy Francji. W tej przydatnej książeczce znajdują się nie tylko przykłady atrakcji i tras, ale także wiele istotnych informacji dla turystów.

Smakoszy ucieszy fakt, że karta oferuje wiele zniżek w najlepszych restauracjach i  Galeriach Lafayette. Dodatkowym upominkiem dla każdego posiadacza będzie także specjalny prezent w postaci perfum z jednej z najlepszych paryskich perfumerii.

 

Pariss Pass jest świetnym wyborem dla każdego, kto nie ma ochoty na zwiedzanie Paryża w zorganizowanej grupie, chciałby przechadzać się po mieście swoim własnym tempem i  wykorzystać wolny czas na zwiedzenie jedynie interesujących go atrakcji. 

Kartę już niedługo będzie można kupić za pomocą Veturo.pl. Zainteresowanych już teraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego (pod numerem 882 919 994). Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Cena dla osoby dorosłej: około 520 zł

 

 

Najbardziej charakterystycznym miejscem w Nicei jest imponujący, pojawiający ...

Najciekawszym miastem Burgundii jest jej stolica, czyli miasto ...

Burgundia potrafi oczarować każdego dzięki wspaniałej architekturze, światowej ...

Trasa La Loire à Vélo została przygotowana tak, ...

Bazylika Sacré-Coeur to kościół na szczycie wzgórza Montmartre ...

https://veturo.pl/article/1150/paris-pass-paryz-bez-ograniczen/