google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Po bilety na pocztę?

PKP Intercity sprawdza nowe kanały sprzedażowe. Podjęło współpracę z Pocztą Polską i od początku lutego rozpoczęło sprzedawanie biletów w wybranych placówkach pocztowych w trzech województwach.

Po bilety na pocztę?

Karolina Kabat

Akcja trwa od początku lutego i potrwa jeszcze przez najbliższy miesiąc. Jeśli się przyjmie, bilety PKP Intercity na stałe zagoszczą w placówkach Poczty Polskiej. Obecnie w trzech województwach i łącznie 37 oddziałach pocztowych można zakupić bilet na pociąg za pomocą internetowego systemu sprzedaży e-IC.  Dodatkowo system umożliwia odnalezienie informacji o połączeniach i ofertach Intercity. Można też za jego pomocą otrzymać fakturę VAT z zakupionego biletu.

Jak do tej pory rozwiązanie testowane jest jedynie w województwach śląskim, dolnośląskim i podlaskim. Jeśli wejdzie w życie w całej Polsce, to zdecydowanie ułatwi zakup biletów tym klientom PKP, którzy maja znacznie bliżej na pocztę niż do dworca.

Dodatkowo PKP Intercity rozważa sprzedaż biletów w miastach, w których do tej pory nie prowadzono sprzedaży w kasach (np.: Suwałki, Łapy, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Oborniki Śląskie, Świebodzice, Żmigród).

Źródło:wpodrozy.eu

Paryż to jedna z tych europejskich stolic, którą ...

Serwis YouTube z roku na rok staje się ...

Dlaczego właściwie ten szlak zyskał miano najbardziej niebezpiecznego ...

Dotychczas wszystkie te osoby z Polski, które zainteresowane ...

Tak, w końcu! W końcu nadszedł ten czas, ...

Są stabilne i nadają się do ustawienia również ...

https://veturo.pl/article/1530/po-bilety-na-poczte-wiadomosci-turystyczne-bilety-pkp-intercity/