French Touch w Warszawie

Warszawa, 23 września - 10 października 2015 r. – Smaki, moda, kultura… French Touch to 17 dni  francuskiego święta i uroków życia „à la française”.

W ramach projektu Ambasady Francji i francusko-polskiej agencji Cryptone przygotowano specjalny paszport, który jest przepustką do zmysłowej podróży po krainie francuskich specjałów. Można go pobrać na stronie www.frenchtouch2015.pl i skorzystać z licznych atrakcji i rabatów! Do projektu włączyły się znane francuskie firmy, w tym centra handlowe. Właściciele paszportów będą mogli także kupić bilet lotniczy z rabatem od Air France do Paryża lub innego miasta w Europie! Francuski przewoźnik został oficjalnym partnerem wydarzenia, które potrwa do 10 października br.

Dzięki zaangażowaniu francuskich firm w projekt French Touch będzie można posmakować prawdziwej bagietki, wybornych serów, wina i wielu innych produktów powstałych według dawnych receptur sygnowanych znakiem Reflets de France. Wszystkie atrakcje i niespodzianki, które przygotowano w ramach French Touch zostały zebrane w specjalnie w tym celu przygotowanym paszporcie, dostępnym dla każdego, kto zechce uczestniczyć w wydarzeniu. Został on szeroko rozdystrybuowany zarówno w wersji drukowanej (m.in. u partnerów akcji), jak i jest dostępny na dedykowanej projektowi stronie internetowej w wersji elektronicznej www.frenchtouch2015.pl. Paszport pozwala poznać dane partnerów, jak i ich specjalne rabaty i oferty. Dzięki niemu można szybko i łatwo odszukać informacje, np. gdzie w mieście można zakupić taniej francuskie sery i wyśmienite wino czy kreację „prosto ze światowej stolicy mody”.

Organizatorzy French Touch zadbali także o bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych (m.in. koncerty, filmy). Natomiast kulminacyjnym punktem dni francuskich w Polsce będzie październikowa Gala w Teatrze Wielkim w Warszawie, która będzie relacjonowana w ogólnopolskiej telewizji. Spektakl ma ukazać różnorodne oblicze Francji, łączące takie elementy, jak muzykę, modę, film, teatr oraz francuski styl życia. Z tej okazji linia Air France sprowadziła także historyczne stroje stewardess, które wzbogacą program wieczoru.

Jednym z oficjalnych partnerów projektu została linia Air France, która przygotowała specjalną ofertę cenową. Właściciele paszportu French Touch mogą uzyskać 120 PLN zniżki na przelot do Paryża lub innego miasta w Europie (oferta ważna od 22.09 do 31.12.2015 r.). Szczegóły i warunki oferty dostępne są w paszporcie French Touch.

Do akcji przyłączyły się m.in. Instytut Francuski w Polsce i Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Stowarzyszenie Francja-Polska. Więcej informacji o akcji, partnerach i rabatach dostępnych jest na stronie www.frenchtouch2015.pl.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(17) "Warszawa atrakcje" ["meta_title"]=> string(88) "Warszawa atrakcje Warszawy - Smaki, moda, kultura… French Touch w Warszawie - Mazowsze" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(52.2621060566061004237781162373721599578857421875) ["lng"]=> float(20.99487304395049847016707644797861576080322265625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words: Warszawa atrakcje

meta_title: Warszawa atrakcje Warszawy - Smaki, moda, kultura… French Touch w Warszawie - Mazowsze

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Warszawa atrakcje Warszawy - Smaki, moda, kultura… French Touch w Warszawie - Mazowsze

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: