Travel Channel na drodze

Czy wiecie, że obecnie na świecie, w użyciu jest miliard aut! To dużo, więc chyba nikogo nie dziwi fakt, że interesujących i mało znanych ciekawostek jest mnóstwo. Tak jak ilość samochodów produkowanych w ciągu dnia – 165 000! Ale co jeszcze przed nami może odkryć przemysł motoryzacyjny?

Świat aut i motoryzacji jest fascynujący i niezwykle pociągający. Prędkość, duże pieniądze, długie, krajobrazowe trasy i oczywiście samochody. Russ Malkin i Charley Speed postanowili wszystkie te element połączyć w całość, i tak powstał program Pojedynki na drodze! Panowie na pewno dostarczą wszystkim moc wrażeń. W akcji zobaczymy perełki od Lamborghini, McLarena, Astona Martina czy Rolls Royce’a. Ryk silników pięknych i potężnych maszyn zabrzmi na tle niesamowitych widoków wprost z dróg Francji, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii. A może i sprawdzą maszyny poza lądowe? Może morze, może powietrze? W oczekiwaniu na perełki z programu przedstawiamy Wam zbiór mało znanych faktów, które zaciekawią nawet motoryzacyjnych wyjadaczy!

Miedzy starym a nowym
Wszyscy znamy ten zapach… Zapach świeżości, nowości, w autach wprost z linii produkcyjnej, bardzo charakterystyczny i łatwy do rozpoznania. Cóż, w końcu jest idealnie wymierzony i policzony przez koncerny samochodowe – to mieszanka złożona
z 50 różnych komponentów, które są rozpylane w nowych autach. Ups, wydało się. Kupując nowe auto nie zwracamy uwagi jedynie na zapach, ale stawiamy też na jego wytrzymałość. W takim razie należy wybrać Rolls Royce. 75% wszystkich samochodów, które do dziś wyprodukowali, a produkują je od 1906 roku, jest wciąż na chodzie. Ani niemiecka precyzja, ani hiszpański temperament, tylko brytyjska tradycja.

Szybko, szybciej! Drogo, drożej!
Bugatti należy do koncernu Volkswagen, ale co jeszcze ciekawego kryje ta marka? Na przykład model Veyron Super Sport, czyli najszybsze dopuszczone na ulice auto na świecie – bez problemu osiąga prędkość do 431 km/h! Co więcej, przeciętny klient wchodzący do salonu Bugatti ma już w garażu 84 inne auta, 3 odrzutowce na lotnisku i jeden jacht w porcie. A jeżeli o cenach samochodów mowa… Najdroższe auto na świecie – Lamborghini Veneno kosztuje aż 4,5 miliona dolarów! Oczywiście w wersji podstawowej. Nie mówimy tu o żadnych dodatkach, dla których jest osobny cennik. To udoskonalona wersja starszego modelu, Aventador, zaprojektowana specjalnie na obchody 50. Rocznicy powstania Lamborghini. Najnowsze osiągnięcia techniki, zabójczy wygląd i niesamowita prędkość. 

Samochód dla ludu!
Ducati, Bugatti, Lamborghini. Dla Panów to obraza pomylić te marki, a dla Pań to wszystko jedno i w sumie, dobrze. Wszystkie bowiem, wraz z Bentleyem, Audi i Porsche, pochodzą z jednej stajni – Volkswagen. Volks wagen – samochód dla ludu, no cóż Golf, Passat albo R8, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

W programie na pewno usłyszycie więcej ciekawostek, a show dodatkowo ubarwia fakt, że każdy z naszych prowadzących prezentuje inny styl jazdy. W końcu rzadko na drodze w parze znajdują się miłośnik podróży z klasą w stylu angielskiego gentlemana i szalony rajdowiec rozpędzający się do granic liczników. Wybierzcie, z kim się zabierzecie, czy to będzie wygodna samochodowa kanapa, czy mknący po drodze motor. Gwarantujemy, że na pewno będzie to ekscytująca wycieczka.

Pojedynki na drodze
W każdą środę kwietnia o 21:00 i 21:30

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(58) "Travel Channel na drodze - pojedynki na drodze - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(154) "Świat aut i motoryzacji jest fascynujący i niezwykle pociągający. Prędkość, duże pieniądze, długie, krajobrazowe trasy i oczywiście samochody." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-20.7421874971128" ["lng"]=> string(17) "-10.7383337618166" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Travel Channel na drodze - pojedynki na drodze - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Świat aut i motoryzacji jest fascynujący i niezwykle pociągający. Prędkość, duże pieniądze, długie, krajobrazowe trasy i oczywiście samochody.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Travel Channel na drodze - pojedynki na drodze - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Świat aut i motoryzacji jest fascynujący i niezwykle pociągający. Prędkość, duże pieniądze, długie, krajobrazowe trasy i oczywiście samochody.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Świat aut i motoryzacji jest fascynujący i niezwykle pociągający. Prędkość, duże pieniądze, długie, krajobrazowe trasy i oczywiście samochody.