KLM zaprasza na jesienny CityBreak!

Schyłek lata nie musi oznaczać końca urlopowych wojaży! Specjalnie dla wszystkich, którzy nie mogą sobie już pozwolić na dłuższe urlopy, KLM przygotował specjalną promocję na kilkudniowe wyjazdy do Europy – do wyboru 15 najpiękniejszych miast starego kontynentu.

Linie lotnicze KLM maja miłą niespodziankę na początek jesieni. Do 5 października 2016 obniżono ceny do wybranych miast europejskich. KLM tym samym zachęca do podróży typu CityBreak – kilkudniowych, bliskich lotów, które pozwolą oderwać się chociażby na weekend od jesiennej (lub zimowej) aury w Polsce. Linie dodatkowo promują swoją darmową usługę – bezpłatny stopover w Amsterdamie. Dzięki tej propozycji, podróżujący np. do Barcelony, może zatrzymać się na wybrany przez siebie czas w stolicy Holandii i nie ma to wpływu na cenę biletu. W ten sposób można skorzystać z dwóch podróży w cenie jednej.

Kiedy nadchodzą jesienne chłody, warto wybrać się chociaż na kilka dni (bądź na przedłużony weekend) do słonecznej Hiszpanii. W ramach specjalnej oferty KLM – CityBreak, można wybrać się na przykład do pełnej słońca Barcelony, aby zwiedzić jedyny w swoim rodzaju park z budowlami Gaudiego oraz inne, ciekawe dzieła sztuki modernistycznej w dzielnicy Eixample. Po zwiedzaniu proponujmy wypoczynek na jednej z kilku słynnych, barcelońskich plaż, a  po południu obowiązkowa wizyta  w najstarszych częściach miasta – Ciutat Vella i Barri Gotic – aby mgnieniu oka przenieść się do średniowiecznej Katalonii, z jej brukowanymi wąskimi uliczkami, majestatyczną katedrą i licznymi zabytkami.

Fanów futbolu, chociaż nie tylko, przyciągnie także oferta do Madrytu. Miasto Realu Madryt kusi nie tylko popularnymi rozrywkami. Warto wiedzieć, że główne atrakcje kulturalne Madrytu można zwiedzić za darmo! A wśród nich: Muzeum Reina Sofia, Muzeum Prado,  Pałac królewski (Palacio Real), CaixaForum czy Świątynię Debod.

KLM zadbało także o coś dla zakochanych par i zaprasza w specjalnej ofercie do Florencji oraz Wenecji. Jest to zarówno doskonała baza wypadowa do wycieczki po Toskanii, czy też po „gastronomicznych atrakcjach regionu Emilia Romana (Parma, Modena). Jest to również dobra okazja, aby podczas romantycznych spacerów zwiedzić zabytki, pamiętające jeszcze czasy Medyceuszy – najsławniejszej rodzinny mecenasów sztuki.

Zwolenników wina i przepysznego jedzenia KLM zaprasza na Lazurowe Wybrzeże i do Prowansji. Bordeaux, Lyon, Marsylii i Nicei przedstawiać nie trzeba. Zadowoleni będą zarówno miłośnicy sielskich krajobrazów, jak i wyszukanej kuchni.

Pamiętając o tzw.”must see”, linie lotnicze proponują także wyjazdy do Dublina, Londynu, Edynburga, Glasgow oraz kulturalnej Lizbony. Jest w czym wybierać!

Niezdecydowani mogą zaczerpnąć inspiracji z praktycznych przewodników turystycznych, które publikuje na swoim polskim fanpage (www.facebook.com/klmpolska) oraz w sekcji „Travel Guide” na klm.pl.

Pełna oferta przelotów z Warszawy do wybranych miast w Europie jest jak zwykle dostępna na klm.pl, sprzedaż biletów po obniżonych cenach trwa do 5 października, na przeloty do końca listopada 2016.

Aby zarezerwować podróż ze stopem w Amsterdamie wystarczy na stronie www.klm.pl wybrać wylot z Warszawy do Amsterdamu, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”. W kolejnym kroku wybieramy miasto docelowe (np. Madryt) i określamy daty podróży uwzględniając stop w Amsterdamie. Na koniec należy wybrać jedno z zaproponowanych połączeń wraz z ceną.

Dla przypomnienia – na trasach europejskich KLM oferuje bezpłatny serwis pokładowy oraz duży bagaż kabinowy (walizka o wymiarach: 55 x 35 x 25 cm + akcesorium (np. torebka damska, laptop itp.) o łącznej wadze 12 kg – w cenie biletu, a za każdy lot pasażerowie mogą zbierać mile w programie lojalnościowym Flying Blue.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(35) "KLM zaprasza na jesienny CityBreak!" ["meta_desc"]=> string(139) "Linie lotnicze KLM maja miłą niespodziankę na początek jesieni. Do 5 października 2016 obniżono ceny do wybranych miast europejskich." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-23.1152343717825" ["lng"]=> string(16) "-4.4165185507534" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: KLM zaprasza na jesienny CityBreak!

meta_keys:

meta_desc: Linie lotnicze KLM maja miłą niespodziankę na początek jesieni. Do 5 października 2016 obniżono ceny do wybranych miast europejskich.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: KLM zaprasza na jesienny CityBreak!

meta_keys:

meta_desc: Linie lotnicze KLM maja miłą niespodziankę na początek jesieni. Do 5 października 2016 obniżono ceny do wybranych miast europejskich.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Linie lotnicze KLM maja miłą niespodziankę na początek jesieni. Do 5 października 2016 obniżono ceny do wybranych miast europejskich.