Top 3 najlepszych linii lotniczych na świecie

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną odsłonę rankingu najlepszych linii lotniczych na świecie - AirHelp Score z uwzględnieniem przewoźników z których najchętniej korzystają również Polacy.   Cena nie jest jedynym kryterium wyboru lotu. Równie istotnym jest standard obsługi klienta czy pewność, że pieniądze zostaną zwrócone w przypadku opóźnienia lub anulowania lotu.

Najlepsze linie – TOP 3 

# 1 Qatar Airways 
Qatar Airways zdobył 8,7/10, plasując się na podium rankingu. Dodatkowo, załoga Qatar Airways została siódmy raz z rzędu wyróżniona w rankingu najlepszych załóg linii lotniczych na Bliskim Wschodzie. Qatar Airways wypada również najlepiej  w statystykach punktualności uzyskując punktację 8,2/10. Wysokie noty w tej kategorii otrzymały również linie KLM i Singapore Airlines. 
     
# 2 Air Dolomiti
Mała włoska linia lotnicza (10 samolotów) zajęła drugie miejsce w rankingu AirHelp Score z ogólną notą 8,5/10. Mimo tego, że jest to linia nisko budżetowa, zapewnia dobrą jakość usług. Dzięki niewielkiej flocie i ograniczonej liczbie krótkich i średnich lotów przewoźnik jest zawsze o czasie. Do tego, linia sprawnie rozwiązuje wszystkie wnioski o odszkodowanie w przypadku opóźnienia lub odwołania lotu.

# 3 – Austrian Airlines
Austriacki przewoźnik świadczy wysokiej jakości usługi swoim pasażerom. Miejsce na podium zawdzięcza przede wszystkim wysokiej jakości obsługi klienta – najlepszej pośród wszystkich głównych linii lotniczych. Austriackie linie oferują pasażerom komfortowe warunki w klasie ekonomicznej – zwiększoną przestrzeń na nogi i 500 godzin rozrywki. Dzięki temu linia plasuje się na trzecim miejscu z ogólną notą 8,5/10. 

Metodologia Rankingu AirHelp Score  Skąd pochodzą dane? AirHelp stworzył autorską bazę danych wszystkich zakłóconych lotów (anulowanych, opóźnionych, przepełnionych) występujących na całym świecie. Dodatkowo, wyniki opieramy na danych pochodzących z wiarygodnych źródeł, takich jak agencje rządowe, bazy danych z lotnisk czy pośredników sprzedających bilety lotnicze.

Dlaczego stworzyliśmy ranking AirHelp?
Stworzyliśmy ranking AirHelp Score, ponieważ możemy obiektywnie i bezstronnie ocenić linie lotnicze. Jesteśmy jedyną firmą na świecie, która ma dostęp do danych dotyczących reklamacji – w ciągu trzech lat pomogliśmy ponad 1,2 miliona pasażerom uzyskać odszkodowanie za problematyczne loty. Chcemy, aby nie tylko cena warunkowała wybór danej linii lotniczej, ale również to, jak pasażer jest traktowany od momentu wejścia na pokład do obsługi ewentualnej reklamacji.

AirHelp pomaga klientom na całym świecie w dochodzeniu i egzekwowaniu swoich praw względem linii lotniczych. Na stronie www.airhelp.pl podróżni mogą sprawdzić czy przysługuje im odszkodowanie za loty odwołane, przepełnione czy opóźnione w ciągu ostatnich 3 lat. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku i dotychczas pomogła ponad 1.2 mln pasażerów uzyskać rekompensaty za zakłócone loty. Europejska siedziba AirHelp jest w Gdańsku, ale firma działa w 18 krajach, obsługując klientów w 15 językach i zatrudniając na całym świecie ponad 200 osób. W tym roku AirHelp został uznany przez CNET za jedną z 'Najlepszych aplikacji dla osób często podróżujących’ oraz okrzyknięty przez Mashable jedną z '8 aplikacji podróżnych, które uczynią kolejne loty lepszymi’.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(40) "Najlepsze linie lotnicze świata - TOP 3" ["meta_desc"]=> string(100) "Top 3 najlepszych linii lotniczych na świecie - dowiedz się na veturo, która linia jest najlepsza" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(-4.11851847012542027215431517106480896472930908203125) ["lng"]=> float(-0.703124999902132952200872750836424529552459716796875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Najlepsze linie lotnicze świata - TOP 3

meta_keys:

meta_desc: Top 3 najlepszych linii lotniczych na świecie - dowiedz się na veturo, która linia jest najlepsza

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Najlepsze linie lotnicze świata - TOP 3

meta_keys:

meta_desc: Top 3 najlepszych linii lotniczych na świecie - dowiedz się na veturo, która linia jest najlepsza

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Top 3 najlepszych linii lotniczych na świecie - dowiedz się na veturo, która linia jest najlepsza