Romantyczny weekend w SPA na Walentynki

Gdzie spędzić cudowny, harmonijny czas z ukochaną osobą jeśli nie w najlepszym holistycznym SPA w Polsce, urokliwym miejscu przepełnionym dobrą energią, do tego hotelu bez dzieci? Walentynkowy weekend w Manor House SPA to wSPAniały pomysł na romantyczną randkę.

Wspólne zmysłowe masaże i nastrojowe kąpiele, zabiegi dla  dwojga, kolacja przy świecach… Dodajmy stylowe wnętrza i wszechobecną holistyczną aurę, energetyczne SPA i bogaty pokojowy program SPA, smakowitą i zdrową kuchnię oraz  przepiękny, zabytkowy park za oknem. Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** – klimatyczny kompleks hotelowy dla dorosłych (przyjmuje gości powyżej 12 roku życia), przyjazny weganom i alergikom – to miejsce, gdzie historia łączy się z luksusem. Do tego prawdziwa świątynia spokoju. Czy to zakochana para narzeczonych, czy wieloletni partnerzy mogą spędzić tu czarowne chwile bliskości i znaleźć coś dokładnie dla siebie. Może to być relaksująca kąpiel
w kruchach soli himalajskiej ze sproszkowaną srebrzystą perłą lub romantyczna, wspólna kąpiel w zaciszu pokoju z dodatkiem mleka, miodu i cytrusów. A może lepsze byłyby: okład z błota z Morza Martwego, relaksujący masaż ciepłym olejkiem wytopionym ze świecy albo rewitalizujący seans w chacie solnej? Bez względu na to co wybierzecie, z pewnością będzie to wspaniała okazja do wyciszenia, odpoczynku, naładowania sił witalnych oraz rozwijania Waszej relacji.
Manor House SPA wyróżnia bardzo wysoka biowitalność, która sięga 30.000 jednostek w skali Biovisa. Jak wiadomo, samo przebywanie w miejscach o wysokiej energetyce podwyższa bioenergię przebywających w nich osób. Dlatego właśnie tutaj – w polskim centrum biowitalności – każdy otrzymuje dobroczynną stymulację do autoregeneracji. Niezwykły Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Ogrodem Zen i Piramidą Horusa daje ogromną dawkę energii witalnej. Energetyczne SPA z autorskim programem odmładzającym Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia®, kąpiele w bezchlorowym basenie ze strukturalną wodą, ożywioną metodą Grandera, seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich, wypoczynek w Strefie Harmonii Czakr, terapia w Komnacie Biowitalności z wykorzystaniem plazmy, mocy kamieni szlachetnych, pola elektromagnetycznego i termoterapii, wreszcie kojący zmysły koncert na gongi i misy tybetańskie lub muzyka solfeżowa o specjalnych częstotliwościach… Wszystko, by korzystnie wpływać na organizm i pobudzać jego naturalną umiejętność do  regeneracji już na poziomie komórek. A wymieniać można długo. Specjalny program walentynkowego weekendu obejmuje m.in.: odnowę biologiczną w Witalnej Wiosce® SPA – SPA pod gołym niebem – z sauną fińską, ruską banią, sauną świetlną, beczkami polskimi, balią japońską z zimną i gorącą wodą, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem; muzykoterapię podczas koncertów na gongi; zabawę taneczną w Drink Clubie; pobudzające wyobraźnię nocne saunowanie w Łaźniach Rzymskich, codzienne poranne ćwiczenia w basenie i ćwiczenia runiczne oraz warsztaty edukacyjne w ramach Alchemii Zdrowia® na temat profilaktyki zdrowia, urody i długowieczności poruszające szereg ważkich zagadnień typu: „Dieta Życia” czy rytuały tybetańskie. 
Romantyczny pobyt w mazowieckim Manor House SPA każdy może spędzić jak zapragnie. Czy to będą niezapomniane walentynki, planowany wcześniej wyjazd po upragniony relaks z ukochanym lub z grupą przyjaciół czy też spontaniczny wypad we dwoje, na pewno znajdziecie tu czas na celebrowanie tych zwykłych, ale szczególnych chwil, jak i tych ważnych, spędzonych z najbliższymi jak na przykład rocznice. Z okazji święta zakochanych Manor House SPA zaprasza w swe progi wszystkich, którzy chcą się poczuć wyjątkowo, by ugościć ich błogą atmosferą relaksu, zabawy i odprężenia, które sprzyjają pozostającym na długo w pamięci, romantycznym chwilom.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(39) "Romantyczny weekend w SPA na Walentynki" ["meta_desc"]=> string(85) "Walentynkowy weekend w Manor House SPA to wSPAniały pomysł na romantyczną randkę." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(31) "Mazowsze - atrakcje turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(51.244544928913597914288402535021305084228515625) ["lng"]=> float(20.768151280373000844292619149200618267059326171875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Romantyczny weekend w SPA na Walentynki

meta_keys:

meta_desc: Walentynkowy weekend w Manor House SPA to wSPAniały pomysł na romantyczną randkę.

watermark:

interesting_places: Mazowsze - atrakcje turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Romantyczny weekend w SPA na Walentynki

meta_keys:

meta_desc: Walentynkowy weekend w Manor House SPA to wSPAniały pomysł na romantyczną randkę.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Walentynkowy weekend w Manor House SPA to wSPAniały pomysł na romantyczną randkę.