google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Romantyczny weekend w SPA na Walentynki

Gdzie spędzić cudowny, harmonijny czas z ukochaną osobą jeśli nie w najlepszym holistycznym SPA w Polsce, urokliwym miejscu przepełnionym dobrą energią, do tego hotelu bez dzieci? Walentynkowy weekend w Manor House SPA to wSPAniały pomysł na romantyczną randkę.

Romantyczny weekend w SPA na WalentynkiPara w restauracji

fot.manorhouse.pl

Wspólne zmysłowe masaże i nastrojowe kąpiele, zabiegi dla  dwojga, kolacja przy świecach… Dodajmy stylowe wnętrza i wszechobecną holistyczną aurę, energetyczne SPA i bogaty pokojowy program SPA, smakowitą i zdrową kuchnię oraz  przepiękny, zabytkowy park za oknem. Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** - klimatyczny kompleks hotelowy dla dorosłych (przyjmuje gości powyżej 12 roku życia), przyjazny weganom i alergikom – to miejsce, gdzie historia łączy się z luksusem. Do tego prawdziwa świątynia spokoju. Czy to zakochana para narzeczonych, czy wieloletni partnerzy mogą spędzić tu czarowne chwile bliskości i znaleźć coś dokładnie dla siebie. Może to być relaksująca kąpiel
w kruchach soli himalajskiej ze sproszkowaną srebrzystą perłą lub romantyczna, wspólna kąpiel w zaciszu pokoju z dodatkiem mleka, miodu i cytrusów. A może lepsze byłyby: okład z błota z Morza Martwego, relaksujący masaż ciepłym olejkiem wytopionym ze świecy albo rewitalizujący seans w chacie solnej? Bez względu na to co wybierzecie, z pewnością będzie to wspaniała okazja do wyciszenia, odpoczynku, naładowania sił witalnych oraz rozwijania Waszej relacji.
Manor House SPA wyróżnia bardzo wysoka biowitalność, która sięga 30.000 jednostek w skali Biovisa. Jak wiadomo, samo przebywanie w miejscach o wysokiej energetyce podwyższa bioenergię przebywających w nich osób. Dlatego właśnie tutaj - w polskim centrum biowitalności - każdy otrzymuje dobroczynną stymulację do autoregeneracji. Niezwykły Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Ogrodem Zen i Piramidą Horusa daje ogromną dawkę energii witalnej. Energetyczne SPA z autorskim programem odmładzającym Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia®, kąpiele w bezchlorowym basenie ze strukturalną wodą, ożywioną metodą Grandera, seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich, wypoczynek w Strefie Harmonii Czakr, terapia w Komnacie Biowitalności z wykorzystaniem plazmy, mocy kamieni szlachetnych, pola elektromagnetycznego i termoterapii, wreszcie kojący zmysły koncert na gongi i misy tybetańskie lub muzyka solfeżowa o specjalnych częstotliwościach… Wszystko, by korzystnie wpływać na organizm i pobudzać jego naturalną umiejętność do  regeneracji już na poziomie komórek. A wymieniać można długo. Specjalny program walentynkowego weekendu obejmuje m.in.: odnowę biologiczną w Witalnej Wiosce® SPA – SPA pod gołym niebem – z sauną fińską, ruską banią, sauną świetlną, beczkami polskimi, balią japońską z zimną i gorącą wodą, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem; muzykoterapię podczas koncertów na gongi; zabawę taneczną w Drink Clubie; pobudzające wyobraźnię nocne saunowanie w Łaźniach Rzymskich, codzienne poranne ćwiczenia w basenie i ćwiczenia runiczne oraz warsztaty edukacyjne w ramach Alchemii Zdrowia® na temat profilaktyki zdrowia, urody i długowieczności poruszające szereg ważkich zagadnień typu: „Dieta Życia” czy rytuały tybetańskie. 
Romantyczny pobyt w mazowieckim Manor House SPA każdy może spędzić jak zapragnie. Czy to będą niezapomniane walentynki, planowany wcześniej wyjazd po upragniony relaks z ukochanym lub z grupą przyjaciół czy też spontaniczny wypad we dwoje, na pewno znajdziecie tu czas na celebrowanie tych zwykłych, ale szczególnych chwil, jak i tych ważnych, spędzonych z najbliższymi jak na przykład rocznice. Z okazji święta zakochanych Manor House SPA zaprasza w swe progi wszystkich, którzy chcą się poczuć wyjątkowo, by ugościć ich błogą atmosferą relaksu, zabawy i odprężenia, które sprzyjają pozostającym na długo w pamięci, romantycznym chwilom.

Szukasz pomysłu, jak w ciekawy sposób spędzić weekend? ...

Historia Polski robi niesamowite wrażenie zarówno na Polakach, ...

Kiedy przechadzamy się alejkami Łazienek Królewskich w Warszawie, ...

Zespół pałacowo–parkowy w Małej Wsi należy do najciekawszych i ...

Wizyta w Centrum Nauki Kopernik zaczyna się od ...

Miłośnicy kajaków wcale nie muszą jechać na Mazury, ...

atrakcje

https://veturo.pl/article/3397/romantyczy-weekend-spa-walentynki-w-manor-house/