Zakochaj się w Warszawie na walentynki!

14 lutego hasło „Zakochaj się w Warszawie”, promujące stolicę, nabierze nowego znaczenia. Z okazji walentynek Warszawa zaprasza zakochanych i nie tylko na szereg atrakcji m.in. otwarty mikrofon z nagrodami, koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem i wieczorną imprezę z ekipą Exboyfriends.

Walentynki to święto, podczas którego zakochani planują romantyczne niespodzianki, a poszukujący miłości skrycie marzą, aby ich także ktoś zaskoczył czymś wyjątkowym. W tym roku stolica, zainspirowana hasłem „Zakochaj się w Warszawie”, także ujawni mieszkańcom swoje romantyczne oblicze.

Rynek Starego Miasta, godz. 15.00 – otwarty mikrofon i koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem

Tegoroczne walentynki, organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa, rozpoczną się o godzinie 15.00 na Rynku Starego Miasta, który zamieni się w raj dla zakochanych. W ramach akcji „Otwarty mikrofon”, prowadzonej przez Miłkę Skalską, odważni romantycy będą mogli wejść na scenę i złożyć życzenia swojej sympatii. Na najciekawsze, najbardziej oryginalne i odważne wyznania miłosne czekają nagrody. Pierwszą część walentynkowych atrakcji dla mieszkańców uświetni koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem, który rozpocznie się o godzinie 18.00. Przez cały czas trwania wydarzenia na gości czekają także fotobudka oraz stoisko miejskie, na którym będzie można wysłać walentynkę. Wszystkie atrakcje zaplanowane na Rynku Starego Miasta są bezpłatne.

Miłość na Kredytowej, godz. 20.00 – walentynkowa zabawa z Exboyfriends

Od godz. 20.00 walentynkowa zabawa dla warszawiaków przeniesie się do klubu Miłość przy ul. Kredytowej 9. Tam na zakochanych czekać będzie czołówka warszawskich DJ’ów, czyli duet Exboyfriends. Nie zabraknie dobrej muzyki i pamiątkowych zdjęć z fotobudki, a walentynkową atmosferę na patio klubu Miłość uatrakcyjnią balony w kształcie serc. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zakochaj się w Warszawie komunikacyjnej
Partnerem walentynkowej zabawy jest także Zarząd Transportu Miejskiego, dzięki czemu warszawiacy będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez MZA i Tramwaje Warszawskie. Dla podsycenia romantycznego nastroju panującego w stolicy, w godzinach 12.00-20.00 udostępnione zostaną dwie specjalne linie – autobusowa i tramwajowa, które ułatwią gościom poruszanie się w obrębie centrum Warszawy:
tramwaj linii W1 będzie kursował na trasie PL. NARUTOWICZA – Grójecka – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Targowa – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Nowowiejska – Filtrowa – PL. NARUTOWICZA,
autobus linii W2 przewiezie pasażerów na trasie KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska) – pl. Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE.
W walentynkowych autobusach i tramwajach czekają na gości atrakcje muzyczne i słodkie upominki.

To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. W walentynki pracownicy ZTM i innych miejskich przewoźników będą rozdawać pasażerom lizaki. W tym wyjątkowym dniu Zarząd Transportu Miejskiego szuka także osób, które w komunikacji miejskiej znalazły swoją miłość lub przeżyły ciekawą przygodę z serduszkiem w tle. Walentynkowy konkurs zostanie ogłoszony na profilu ZTM na Facebooku, a na autorów najciekawszych historii czekają nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące zabawy walentynkowej „Zakochaj się w Warszawie” dostępne są pod adresem: https://www.facebook.com/events/191693267974557/.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(51) "Warszawa - Zakochaj się w Warszawie na walentynki!" ["meta_desc"]=> string(203) "Z okazji walentynek Warszawa zaprasza zakochanych i nie tylko na szereg atrakcji m.in. otwarty mikrofon z nagrodami, koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem i wieczorną imprezę z ekipą Exboyfriends." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(7) "TBWA PR" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(52.2323418449087029102884116582572460174560546875) ["lng"]=> float(21.007232663090899649205312016420066356658935546875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Warszawa - Zakochaj się w Warszawie na walentynki!

meta_keys:

meta_desc: Z okazji walentynek Warszawa zaprasza zakochanych i nie tylko na szereg atrakcji m.in. otwarty mikrofon z nagrodami, koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem i wieczorną imprezę z ekipą Exboyfriends.

watermark:

interesting_places:

author: TBWA PR

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Warszawa - Zakochaj się w Warszawie na walentynki!

meta_keys:

meta_desc: Z okazji walentynek Warszawa zaprasza zakochanych i nie tylko na szereg atrakcji m.in. otwarty mikrofon z nagrodami, koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem i wieczorną imprezę z ekipą Exboyfriends.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: TBWA PR

meta_desc: Z okazji walentynek Warszawa zaprasza zakochanych i nie tylko na szereg atrakcji m.in. otwarty mikrofon z nagrodami, koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem i wieczorną imprezę z ekipą Exboyfriends.