google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Park wodny Bešeňová

Park wodny Bešeňová zmienia swoje oblicze, staje się bardziej komfortowy, kompleksowy, niektóre części są remontowane, inne budowane od podstaw. Na początku roku Bešeňová przedstawiła pierwszą nowość – całoroczny odkryty aquabar Cosmopolitan, którego dotychczas brakowało.

Park wodny BešeňováPark wodny Bešeňová

Park wodny Bešeňová, fot. mat.prasowe

Bar z obsługą pośród basenów termalnych, z atrakcyjnymi miejscami do relaksu dopełnia przyjemnej atmosfery kompleksu. Wielofunkcyjny bar sprawdza się zarówno „w wodzie”, jak i „na lądzie”. Jego górna część służy gościom przebywającym poza basenem. Oferuje szybkie przekąski i miłą przestrzeń do siedzenia.

W dolnej części jest obsługa. Klienci baru mogą przysiąść na zabudowanych siedzeniach wzdłuż zewnętrznej krawędzi baru. Część relaksacyjną basenu dopełniają atrakcje takie jak powietrzne leżanki masujące, gejzery powietrzne i miejsca do relaksu, w których można się odprężyć z drinkiem w dłoni.

Od połowy kwietnia goście parku wodnego i hotelu mogą korzystać z nowej strefy relaksacyjnej - Atrium, która zajęła miejsce dawnych jacuzzi. To ogromna jasna przestrzeń o powierzchni 1000 m2 będąca sercem całego krytego kompleksu.

Całe Atrium to oaza spokoju, gdzie czuje się siłę natury, zaś samo wnętrze przywodzi na myśl liptowską łąkę, na której można wypoczywać albo spacerować.  W Atrium znalazło się także miejsce na oryginalną roślinność wiecznie zieloną.

Wysiłki architektów skupiały się na stworzeniu harmonijnej przestrzeni, w której goście mogą się zrelaksować, a przy tym dostrzegać różne detale i podziwiać widoki. 

Hotel Galeria Thermal****, który jako jedyny hotel w Słowacji oferuje zakwaterowanym gościom bezpośredni dostęp do basenów termalnych z pokoi. Hotel Galeria Thermal**** ma 45 pokoi, interesującą bryłę, przepiękne widoki, a swoim holistycznym podejściem zainteresuje wymagających klientów, którzy szukają zdrowego stylu życia i troski nastawionej na wszystkie trzy wymiary: ciało, duszę i umysł.

Więcej informacji na nowej stronie internetowej www.besenova.com 

Na pozór Čachtice ze swoimi czterema tysiącami mieszkańców ...

Bojnice to niewielkie miasteczko w regionie trenczyńskim, które ...

Słowacja – sporty zimowe w Wysokich Tatrach. Wysokie ...

Turyści odwiedzający Lewoczę  mogą podziwiać fascynujące widoki na ...

Bratysława leżąca na południowym zachodzie Słowacji, rozpościera się ...

https://veturo.pl/article/3500/slowacja-park-wodny-besenova-atrakcje/