Zimowy odpoczynek w Kościelisku

Szukasz miejsca, w którym spokojnie zrelaksujesz się z dala od tłumu? Zobacz te góralskie apartamenty z wyjątkowym widokiem!

Wyobraź sobie kameralny odpoczynek z dala od większych skupisk ludzi, blisko natury i z pięknymi widokami na góry. Czy takie warunki nie brzmią idealnie? A co powiesz na wieczorny relaks przy kominku albo picie pysznej kawy na tarasie z widokiem na Tatry? Osada Kościelisko to miejsce, w którym możesz wypocząć w jednym z drewnianych góralskich domków. Nawet teraz, dzięki dbałości o komfort i bezpieczeństwo wszystkich gości. Dowiedz się więcej!

Domki góralskie Kościelisko

W domkach góralskich znajdują się 4 niezależne apartamenty, do których prowadzą oddzielne wejścia. Każdy z apartamentów jest wyposażony we wszystko, co niezbędne do udanego pobytu. Począwszy od najważniejszego sprzętu kuchennego, poprzez komplet pościeli i ręczników, a skończywszy na telewizorze z kanałami satelitarnymi oraz bezprzewodowym Internecie. Dzięki temu niezależnie od tego, jaki rodzaj spędzania czasu wybierzesz, w swoim apartamencie znajdziesz to, czego potrzebujesz do wygodnego mieszkania, jak i relaksu. Co więcej, dla każdego gościa czeka zestaw powitalny ze słodkim poczęstunkiem na dobry początek pobytu.

Apartamenty na miarę potrzeb
Domki Góralskie w górach to sposób na wypoczynek dla każdego. Apartamenty sprawdzą się dla par, rodzin z dziećmi, a także grup znajomych. Możliwości na zorganizowanie sobie czasu jest naprawdę wiele, w zależności od upodobań. Apartament góralski Kościelisko może być bazą wypadową do aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody, ale także komfortowym miejscem do nadrabiania zaległości książkowych, czy spędzania leniwych wieczorów przy kominku.

Bezpieczny sposób na odpoczynek
Zdecydowanie się na apartamenty w Kościelisku to rozwiązanie, które sprawdzi się także w aktualnej sytuacji pandemii. Wybór osady Kościelisko jest idealny, by cieszyć się odpoczynkiem z dala od dużej ilości ludzi wokół. Co więcej, każdy apartament góralski jest odpowiednio przygotowany na przyjazd gości. Wszystkie apartamenty są dezynfekowane. Po wyjeździe poprzednich gości następuje 24-godzinna przerwa, a w tym czasie następuje także wietrzenie i ozonowanie.

Apartament góralski Kościelisko to świetny pomysł na zimowy odpoczynek. Wieczory przy kominku, wyjątkowe okoliczności przyrody, możliwość aktywnego spędzania czasu i cieszenia się zimą, a także piękny widok zza oknem. Czego chcieć więcej?

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(61) "Zimowy odpoczynek w Kościelisku - domki góralskie w górach" ["meta_desc"]=> string(123) "Zdecydowanie się na apartamenty w Kościelisku to rozwiązanie, które sprawdzi się także w aktualnej sytuacji pandemii." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(49.29599756488379824759249459020793437957763671875) ["lng"]=> float(19.87824797353550110301512177102267742156982421875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(183) "https://www.youtube.com/embed/9oMs7z3Gpec" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Zimowy odpoczynek w Kościelisku - domki góralskie w górach

meta_keys:

meta_desc: Zdecydowanie się na apartamenty w Kościelisku to rozwiązanie, które sprawdzi się także w aktualnej sytuacji pandemii.

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/9oMs7z3Gpec" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Zimowy odpoczynek w Kościelisku - domki góralskie w górach

meta_keys:

meta_desc: Zdecydowanie się na apartamenty w Kościelisku to rozwiązanie, które sprawdzi się także w aktualnej sytuacji pandemii.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Zdecydowanie się na apartamenty w Kościelisku to rozwiązanie, które sprawdzi się także w aktualnej sytuacji pandemii.