google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Morderczy maraton z Robem Bell'em - w maju na antenie Travel Channel

Travel Channel zawsze prezentuje świat podróży z unikalnej perspektywy. Nasze programy przenoszą widzów dookoła świata, pozwalając im doświadczyć luksusu, zasmakować w egzotycznej kuchni, przeżyć przygodę z plecakiem lub iście epicką wyprawę. W nowej produkcji Travel Channel, z bliskiej perspektywy, śledzi Roba Bell’a i jego ekipę, zaczynając na Antarktydzie, przenosząc się później kolejno do Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Londynu, Kairu i Singapuru, by ostatecznie dotrzeć do Australii.

Morderczy maraton z Robem Bell'em - w maju na antenie Travel ChannelRob Bell

Travel Channel

Prezenter Travel Channel Rob Bell podejmuje się iście epickiego wyzwania. Wraz z pięcioma przyjaciółmi Rob spróbuje przebiec 7 maratonów na 7 kontynentach w 7 dni. To niesamowite wyzwanie rzuci ich po całym świecie – od zmrożonej Antarktydy do parnego Singapuru przez Punta Arenas w Chile, Houston w Teksasie, Londyn, Kair i na koniec do gorącego Sydney. Każdy krok tej morderczej ekspedycji będzie monitorowany aby pokazać niesamowite obciążenia jakim poddawane będą ich organizmy oraz, aby podkreślić niezwykłą wytrzymałość ludzkiego ciała.  Czy mimo fizycznego i emocjonalnego wyczerpania Rob i jego ekipa ukończą wyprawę?  

Odcinek 1
Po miesiącach ciężkich przygotowań Rob Bell i pięciu jego najbliższych przyjaciół opuszczają Wielką Brytanię, by rozpocząć swoją epicką podróż – 7 maratonów, 7 kontynentów, 7 dni. Zaczynają na skutej lodem Antarktydzie, obserwowani przez pingwiny i foki stawiają czoła lodowatemu powietrzu i skalistemu terenowi.  Następnie jest kolej na niezwykle wietrzne lecz piękne wybrzeże Punta Arenas w Chile, by po kilku godzinach wsiąść na pokład samolotu do Houston w Teksasie.  Czas leci nieubłaganie, ich ciała zaczynają odczuwać obciążenie. Zmęczenie jest ich wrogiem. Trzy maratony z głowy ale jeszcze cztery do zrobienia, straszliwa wilgotność, upalne temperatury oznaczają, że przed nimi największe z dotychczasowych wyzwań.


Odcinek 2
Rob Bell i jego pięciu przyjaciół ukończyli trzy maratony i dotarli prawie do połowy heroicznego boju o przebiegnięcie 7 maratonów na 7 kontynentach w 7 dni. Teraz biegną u siebie, w Londynie ale sprawy nie idą dobrze. Dla jednego z uczestników kontuzja oznacza, że dalszy udział w przedsięwzięciu staje pod znakiem zapytania. Z Londynu ekipa przemieszcza się do tłocznego Kairu, gdzie ku ich zdziwieniu okazuje się, że wiadomość o ich wyczynie rozprzestrzenia się i setki ludzi chce biec wraz z nimi. Ten nieoczekiwany odzew wspiera ich w trakcie najtrudniejszego z dotychczasowych biegów w niezwykle parnym Singapurze. Potem czas na ostatni etap podróży do Sydney. Czy mimo upalnego powietrza, braku snu ich wycieńczone organizmy dadzą radę ukończyć to epickie wyzwanie?

Premiera już w maju 2015 na antenie Travel Channel.

Meksykiem nie sposób się nie zachwycić. Każdy kto ...

Meksyk jest czternastym pod względem wielkości krajem na ...

Żadna podróż do Meksyku nie może się odbyć ...

Barcelona - historyczna stolica Katalonii, miasto położone nad ...

Grecja przyciąga turystów nie tylko pięknymi widokami, smacznym ...

Jeśli zastanawiasz się dokąd zabrać swoją przyszłą (lub ...

https://veturo.pl/article/1684/mordercze-maratony-biegowe-na-swiecie-travel-channel-veturo/