google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel Luxor*** w Lublinie

Hotel Luxor to nowoczesny i komfortowy obiekt trzygwiazdkowy, zlokalizowany w Lublinie w dogodnej lokalizacji przy trasie S12/S17 na Warszawę.

Centrum miasta od hotelu dzieli niewielka odległość 6,5 km. W odległości 1 km zlokalizowana jest jedna z największych atrakcji Lublina - Muzeum Wsi Lubelskiej (Skansen). W dogodny sposób, własnym środkiem transportu lub komunikacją miejską można dotrzeć do pozostałych atrakcji Lublina - zabytkowego Starego Miasta, Zamku Lubelskiego, Muzuem Państwowego na Majdanku, Ogrodu Botanicznego UMCS a także do atrakcji regionu: Kozłówki, Nałęczowa, Kazimierza Dolnego.

Hotel Luxor oferuje 44 komfortowe i klimatyzowane pokoje z takimi udogodnieniami jak TV LED, zestawy powitalne z czajnikami i herbatą, suszarki do włosów, a także przeszklone kabiny prysznicowe. Większość pokoi posiada balkony, a teren wokół hotelu otacza ogród z licznymi kwiatami. Dla Gości z dziećmi przygotowany został mini-plac zabaw i zewnętrzna trampolina. W szczególności zapraszamy na nasz taras pod dębowym lasem, gdzie można rozpalić ognisko lub grilla we własnym zakresie. Na spotkania rodzinne, jubileuszowe lub imprezy tematyczna polecane jest miejsce Grand Clubu.

Zachęcamy do złożenia zapytań rezerwacyjnych. Recepcja z przyjemnością odpowie na każde Państwa pytanie:
Tel. 887-185-185
mail: recepcja@hotelluxor.pl
www.hotelluxor.pl

Poznaj rezydencję, która dawniej uchodziła za jedną z ...

Są tacy, którzy podobno widzieli już wszystko co ...

Polska tradycja bogata jest w liczne legendy, historie ...

Zamek obronny wzniesiono w Puławach w latach 1671-1676 ...

Urokliwą krainę położoną na Lubelszczyźnie można zwiedzać przy ...

Puławy, wraz z Kazimierzem Dolnym i Nałęczowem, tworzą ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/1961/lublin-atrakcje-ciekawe-miejsca-hotel-luxor/