Ma być krótko, ale intensywnie

Polscy turyści właśnie tak wypoczywają podczas jesiennych urlopów.Przełom października i listopada do doskonały moment, aby jeszcze przed zimą wykorzystać kilka dni na upragniony relaks. Hotelarze są zgodni – coraz więcej turystów stawia w tym czasie na krótkie intensywne pobyty, łączące wypoczynek z ofertą spa i zabiegami leczniczymi.

Ekspresowy zabieg kosmetyczny na twarz, kompleksowe day spa w centrum odnowy biologicznej czy masaże wspomagające przeciążony kręgosłup – to tylko niektóre sposoby spędzania wolnego czasu przez turystów, odwiedzających krajowe hotele w okresie jesiennym. Według spostrzeżeń przedstawicieli branży hotelarskiej, urlop w sezonie niskim musi być ponadto krótki, by nie powodował większych przerw w pracy zawodowej, a także intensywny, aby wolne chwile wykorzystać maksymalnie do poprawy zdrowia lub urody.

– Wśród osób aktywnych zawodowo, jedno- lub dwutygodniowy wypoczynek poza okresem wakacyjnym nie jest obecnie popularny. Ta grupa klientów żyje szybko i potrzebuje równie szybkiej regeneracji sił witalnych. Dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszą się pobyty 3-5-dniowe, które są prawdziwą bombą regeneracyjną i błyskawicznie poprawiają samopoczucie. – mówi Łukasz Kubacki, Marketing Manager grupy hoteli i obiektów INTERFERIE.

Brak czasu to nie wymówka
Uzdrowiska, takie jak Świnoujście, Kołobrzeg czy Świeradów-Zdrój, odwiedzają jesienią nie tylko seniorzy. Następują widoczne zmiany w wyborze celów podróży, gdzie uzdrowisko staje się atrakcyjnym miejscem pobytu również dla młodych osób, które coraz bardziej dbają o dobrą kondycję i interesują się zagadnieniami profilaktyki zdrowia. I co najważniejsze – doceniają oferty turystyki medycznej, które przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia, estetycznego wyglądu ciała, a nierzadko łączą się z rekreacją i zajęciami sportowymi, organizowanymi w hotelu.
W INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu wyjątkowym zainteresowaniem cieszą się tzw. ekspresowe 3-dniowe pobyty spa, podczas których klienci korzystają z zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych. Szczególnie doceniana jest u nas również medycyna estetyczna, a głównie innowacyjne zabiegi poprawiające kondycję skóry ciała, tj. lipoliza kawitacyjna czy karboksyterapia, która jest świetną alternatywą dla botoksu – mówi Magdalena Kuc, manager rehabilitacji i działu Spa & Wellness w hotelu.

Zdrowe trendy hotelowe
Miejski klimat pełny toksyn i praca w zamkniętych pomieszczeniach sprawiają, że wśród jesiennych pobytów wypoczynkowych prym wiodą także oferty z zabiegami spa, bazującymi na naturalnych składnikach, tj. borowina czy specjalne kompozycje ziół. Czyste ekstrakty mineralne i roślinne zawarte w kosmetykach, nie tylko przybliżają do natury, ale stanowią zdrową alternatywę dla kosmetyków konwencjonalnych. Poza takimi rozwiązaniami, centrum spa w INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie do swojej stałej oferty wprowadziło również masaże krioterapeutyczną bryłą lodu czy zabiegi odnowy biologicznej na bazie miodu, produkowanego w Górach Izerskich. Podczas krótkiego pobytu w hotelu można również poćwiczyć zumbę, skorzystać z zajęć gimnastyki wodnej czy wypożyczyć rower elektryczny.

– Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, staramy się dopasować nasze oferty do zmieniających się trybów życia Polaków – dodaje Łukasz Kubacki z INTERFERIE. – Jeżeli ciągle gdzieś biegniemy i spieszymy się, tym bardziej warto wybrać się na krótki urlop, który nie tylko daje szansę na regenerację, ale za każdym razem jest źródłem przyjemności. 

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(52) "Ma być krótko, ale intensywnie - hotele Interferie" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(13) "interferie.pl" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-23.0273437467942" ["lng"]=> string(16) "-1.6608996141329" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Ma być krótko, ale intensywnie - hotele Interferie

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: interferie.pl

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Ma być krótko, ale intensywnie - hotele Interferie

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: interferie.pl

meta_desc: