Uzdrowisko Cieplice wśród nominowanych do Dolnośląskiego Gryfa

Uzdrowisko Cieplice-Grupa PGU było jednym z nominowanych do Nagrody Gospodarczej Dolnośląski Gryf, która przyznawana jest już od 10 lat jako prestiżowe wyróżnienie dla przedsiębiorców i samorządowców działających w regionie.

Jedno z uzdrowisk Polskiej Grupy Uzdrowisk znalazło uznanie w kategorii „Nagrody za szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Dolnego Śląska”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 26 października br. w narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Spośród 201 zgłoszeń konkursowych, laureatami zostały 24 firmy i samorządy. Nagroda Gospodarcza Dolnośląski Gryf to wyróżnienie dla dolnośląskich przedsiębiorców i samorządów, przyznawane w ośmiu kategoriach: innowacyjny pomysł na rozwój dla mikro i małych przedsiębiorstw, innowacyjny pomysł na biznes dla średnich i dużych przedsiębiorstw, szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Dolnego Śląska, szczególny sukces w procesie  internacjonalizacji, społeczną odpowiedzialność firmy, innowacyjny projekt i współpracę biznesu z nauką, dolnośląski produkt roku oraz JST – nagrodzie dla samorządów za szczególne sukcesy we współpracy z biznesem.

 – Dolny Śląsk, ze swoim ogromnym potencjałem turystycznym, również jeśli chodzi o potencjał leczniczy, zmienia się i rozwija. Uzdrowisko Cieplice także przeszło ogromną metamorfozę na przestrzeni lat, a jego rozwój wiąże się z rozwojem całego regionu. Turystyka w naszym regionie rozwinie się tylko przy harmonijnej współpracy prywatnych firm z instytucjami publicznymi, ponieważ mamy wspólne cele. Goście Uzdrowiska Cieplice mogą w pełni cieszyć się z pobytu dzięki infrastrukturze sportowej, świetnie utrzymanym szlakom czy wydarzeniom kulturalnym w okolicy, dlatego bezpośrednio w naszym interesie leży zgodna współpraca na rzecz całego Dolnego Śląska. Robimy to nie od dziś, dlatego cieszymy się, że nasza praca została wyróżniona poprzez nominację do tej prestiżowej nagrody – mówi Maciej Markowski, I Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich-Grupa PGU.

Organizatorami konkursu są Zachodnia Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Polska Miedź, województwo Dolny Śląsk oraz Pracodawcy RP. Jak podkreślają przedstawiciele kapituły, Dolnośląski Gryf powstał z myślą o promocji najważniejszych osiągnięć gospodarczych regionu i jest formą podziękowania dla tych, którzy w sposób szczególny tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(56) "Uzdrowisko Cieplice nominowane do Dolnośląskiego Gryfa" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(16) "15.7097625710606" ["lng"]=> string(16) "50.8930776556711" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Uzdrowisko Cieplice nominowane do Dolnośląskiego Gryfa

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Uzdrowisko Cieplice nominowane do Dolnośląskiego Gryfa

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: