Tanie Loty Warszawa – Koszyce

Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają nowe połączenie lotnicze z Warszawy do Koszyc. Rejsy ze stolicy Polski do Koszyc na Słowacji wystartują 29 marca 2016 roku i będą odbywać się 6 razy w tygodniu. 

Dla pasażerów z Polski Koszyce to popularny kierunek turystyczny, który – poza ograniczoną ofertą innych przewoźników – do tej pory dostępny był jedynie po wielogodzinnej podróży samochodem.

Bilety na wszystkie nowe połączenia są dostępne na stronie lot.com, w biurach LOT Travel i u agentów sprzedaży. LOT jako jedyna linia lotnicza oferuje aż trzy klasy podróży – LOT Economy, LOT Premium Economy i LOT Businness Class – do wyboru, w zależności od indywidualnych potrzeb pasażera.

Rejsy do słowackich Koszyc to jedno z nowych połączeń, jakie LOT uruchomi już w 2016 roku. Nieprzypadkowo przewoźnik wybrał miasta położone w Nowej Europie.„Spełniamy obietnicę i konsekwentnie stajemy się najważniejszym przewoźnikiem regionu. Każde nowe połączenie otwieramy z myślą o jak najlepszej ofercie dla pasażera, dlatego jesteśmy pewni, że dla mieszkańców Koszyc i Wschodniej Słowacji LOT będzie oknem na świat i przez to całkowicie naturalnym wyborem” – mówi Marcin Celejewski.

Poniżej prezentujemy rozkład rejsów do Koszyc:

LO 517 Warszawa /WAW/ –  Koszyce /KSC/ 22:35 – 23:40

LO 518 Koszyce /KSC/ – Warszawa /WAW/ 05:35 – 06:45

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(63) "Tanie loty Warszawa - Koszyce, Słowacja, połaczenia lotnicze " ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(28) "Słowackie Centrum Turystyki" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(16) "21.2406921357116" ["lng"]=> string(16) "48.6638476353061" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Tanie loty Warszawa - Koszyce, Słowacja, połaczenia lotnicze

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: Słowackie Centrum Turystyki

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Tanie loty Warszawa - Koszyce, Słowacja, połaczenia lotnicze

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Słowackie Centrum Turystyki

meta_desc: