Dwie plansze Monopoly specjalnie dla Wrocławia

Wrocław to pierwsze miasto na świecie, które będzie miało dwie edycje – Monopoly Wrocław i Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale. Poznaliśmy plany wydawcy kultowej gry.

Powstaną dwie plansze – edycja Wrocław oraz jedyna w swoim rodzaju Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale. Wydawca Monopoly, Winning Moves, ogłosił swoje plany dla Wrocławia. Dlaczego to akurat stolica Dolnego Śląska zostanie pierwszym miastem na świecie, które będzie miało aż dwie wersje kultowej gry?
– Wrocław to rozwijająca się dynamicznie metropolia, coraz lepiej rozpoznawalna w świecie. Dlatego jest dla nas naturalnym wyborem. Natomiast krasnale to motyw, który dodatkowo wyróżnia Wrocław, a z naszej perspektywy doskonale nadaje się do wersji przeznaczonej dla najmłodszych. Poza tym jest niepowtarzalny, co przekona również starszych fanów Monopoly – mówi Marta Milewczyk z firmy Winning Moves.

Znamy plany wydawcy kultowej gry, ale nie wiemy jeszcze, które obiekty znajdą się na poszczególnych polach wrocławskiej edycji gry Monopoly. Dworzec Główny, Hala Stulecia, zoo, nowoczesne biurowce, apartamentowce, galerie handlowe, a może lotnisko?
– Dajemy tu pole do popisu dla wrocławian. Każdy może zaproponować najciekawsze lub najbardziej charakterystyczne obiekty w mieście. We Wrocławiu jest wyjątkowo duży wybór nieruchomości, które świetnie pasują do gry. Na propozycje czekamy do lipca na stronie facebookowej gry planszowej Monopoly Wrocław – dodaje Bartłomiej Sikorski z firmy Winning Moves.

Wydawca planuje również głosowanie na nieruchomości, które znajdą się na dwóch polach na planszy – najdroższym oraz najtańszym. Jak przebiegnie? Będzie można wybierać z listy nieruchomości (po sześć na każde pole), przygotowanej przez miasto Wrocław.
Skrzaty, które znajdą się na poszczególnych polach edycji Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale, zostały już wybrane przez miasto Wrocław. Z wyjątkiem dwóch – zaplanowano głosowanie na krasnale również na polach najdroższym oraz najtańszym. Przy okazji ogłoszenia planów wydawcy gry Monopoly od razu były emocje związane z rozgrywką. Każdy mógł zagrać na ogromnej, rozłożonej na pl. Nowy Targ planszy Monopoly o powierzchni 25 mkw. Ta okolicznościowa wersja została stworzona specjalnie na potrzeby kampanii „Rozlicz PIT we Wrocławiu” i zawierała pola związane z rozliczaniem podatku dochodowego. W ramach wydarzenia przeprowadzono również losowanie nagród we wrocławskiej loterii podatkowej. Wrocławskie edycje Monopoly powstają przy współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia. Wielka premiera obu gier już jesienią.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(42) "Gra Monopoly - edycja Wrocław - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(96) "Wydawca Monopoly, Winning Moves, ogłosił swoje plany dla Wrocławia - będzie edycja Wrocław." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-4.57031249936378" ["lng"]=> string(17) "-9.85341248567398" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Gra Monopoly - edycja Wrocław - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Wydawca Monopoly, Winning Moves, ogłosił swoje plany dla Wrocławia - będzie edycja Wrocław.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Gra Monopoly - edycja Wrocław - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Wydawca Monopoly, Winning Moves, ogłosił swoje plany dla Wrocławia - będzie edycja Wrocław.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Wydawca Monopoly, Winning Moves, ogłosił swoje plany dla Wrocławia - będzie edycja Wrocław.