google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Po bilet do saloniku

Bilety blisko 140 przewoźników – kolejowych, autokarowych i busowych – są dostępne w sieci saloników i salonów prasowych Kolportera. To efekt umowy, którą spółka podpisała z firmą Teroplan S.A. – właścicielem portalu e-podróżnik.pl

Po bilet do salonikuSalon Kolportera

fot. zabrze.naszemiasto.pl

Serwis e-podróżnik.pl znajduje się w pierwszej piątce największych turystycznych serwisów internetowych w Polsce. Dysponuje największą i najpopularniejszą wyszukiwarką połączeń,  przeszukuje rozkłady jazdy 600 polskich i 400 zagranicznych firm przewozowych. Swoim użytkownikom udostępnia także bilety blisko 140 przewoźników autobusowych i kolejowych, w tym od niedawna także na podróże na trasach międzynarodowych. Teraz będzie je można kupić również w salonikach prasowych Kolportera.

– Możliwość zakupu biletów w salonach Kolportera to z pewnością duże ułatwienie dla osób starszych, nie posiadających konta online lub mniej zaprzyjaźnionych z zakupami przez Internet – mówi Andrzej Soroczyński, prezes firmy Teroplan S.A.

– To znaczące poszerzenie oferty, ale także wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zwłaszcza w sezonie wakacyjnym możliwość zakupu biletów kolejowych czy autobusowych w naszej sieci powinna stanowić spore ułatwienie dla podróżujących. Dodatkowo, korzystając z możliwości jakie daje e-podróżnik.pl, nasi sprzedawcy pomogą klientowi wybrać optymalne połączenie w najlepszej cenie. Na początku nową ofertę udostępnimy w 116 salonikach, zlokalizowanych na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i świętokrzyskiego. Docelowo – do końca roku – chcemy ją wprowadzić we wszystkich punktach naszej sieci – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

– Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą Teroplan S.A., która jest właścicielem serwisu e-podróżnik.pl przyniesie korzyści obu stronom, a przede wszystkim klientom. Dla nas to na pewno znaczący krok w rozwoju oferty saloników prasowych. Taka kooperacja, połączenie oferty e-commerce z tradycyjną siecią sprzedaży, jest  z pewnością nowatorska w skali naszego kraju – dodaje Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera.

Sieć saloników i salonów prasowych Kolportera liczy obecnie 1050 punktów, zlokalizowanych w całym kraju. Oferuje blisko 700 produktów, rocznie obsługuje ok. 70 mln klientów. Lista punktów sprzedaży, które mają w swojej ofercie bilety dostępna jest na stronach: http://www.e-podroznik.pl oraz http://www.kolporter.com.pl/mapa_saloniki.php.

Nie wszyscy Polacy wybierający się na zagraniczne wakacje ...

 Zdecydowana większość osób wyjeżdża nad morze wyłącznie latem. ...

 Na przestrzeni ostatnich lat można było zaobserwować zainteresowanie ...

Stolica Niemiec to jedno z najpopularniejszych miejsc do ...

Zapraszamy do Rybnika na kolejną odsłonę Festiwalu Podróżników ...

  Co sprawiło, że podróż do Czarnobyla zrobiła ...

https://veturo.pl/article/2960/bilety-e-podroznik-w-salonach-kolportera/