google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Norwegian Cruise Line

NCL dzisiaj to przede wszystkim różnorodność atrakcji i swoboda wyboru. Za hasłem „Freestyle Cruising” kryje się aktualna polityka i koncepcja firmy – pozwalająca pasażerom m.in. na wybór miejsca, czasu i sposobu korzystania z restauracji bez sztywno zaplanowanych godzin, wymaganego ubioru itp. To także olbrzymi wybór kategorii kabin i apartamentów, szeroki zakres usług i bogata oferta rozrywkowa.

Flota NCL należy do jednej z najmłodszych wśród linii oceanicznych. W roku 2010 dołączył to niej absolutnie innowacyjny statek - Norwegian Epic - będący jednocześnie największym statkiem NCL. Statek oferuje niespotykaną dotąd stylistykę i wzornictwo, w szczególności w aranżacji kabin i apartamentów, wykorzystując nowatorskie rozwiązania w oparciu o tzw. ”wave concept”. Kabiny mają faliste ściany i dużo otwartej przestrzeni. W 2013 i 2014 linia zrealizowała swój kolejny rewolucyjny projekt - "Project Breakaway", według którego wprowadziła do serwisu dwa kolejne niesamowite statki - Norwegian Beakaway i Norwegian Getaway.

Podobnie jak wielu innych armatorów NCL kupiła prywatną wyspę na Karaibach. Great Stirrup Cay w archipelagu Wysp Bahama to wakacyjny resort, na którym pasażerowie mogą korzystać z prywatnej plaży, licznych barów i uprawiać różnorodne sporty wodne w trakcie postoju na wyspie. Klienci NCL mają do wyboru nie tylko słoneczne trasy po Karaibach i Wyspach Bahama. Linia organizuje również, cieszące się dużą popularnością rejsy w Europie - w basenie Morza Śródziemnego i Bałtyckiego, na Hawajach, Alasce oraz rejsy przez Kanał Panamski i transatlantyckie. W 2011 roku NCL po raz 4 z rzędu otrzymał nagrodę World Travel Award  jako "Europe's Leading Cruise Line".

Statki Norwegian Cruise Line to szeroki wybór restauracji, barów i atrakcji wieczornych, liczne baseny i atrakcje sportowe, m .in. bowling, ścianka do wspinaczki, boiska sportowe, trampoliny. To również bogata oferta dla rodzin z dziećmi - kluby, animacje, atrakcje i specjalne strefy dla dzieci i młodzieży na statku oraz specjalne pakiety i promocje cenowe.

tutaj znajdziesz rejsy wycieczkowe

Basen Morza Śródziemnego jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców ...

"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń ...

Hawaje nazywane Stanem Aloha to zbiór 137 wysp, ...

Półwysep Arabski to region świata rzadko odwiedzany przez ...

Eldorado podróżników i lubiących samotne wędrówki obieżyświatów. Każdy ...

Statki tej linii zawijają do portów Morza Śródziemnego, ...

https://veturo.pl/article/2971/norwegian-cruise-rejsy-wycieczkowe-atrakcje-zwiedzanie-karaiby/