google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Linia Pullmantur

Statki tej linii zawijają do portów Morza Śródziemnego, Bałtyckiego i Karaibów.  Na większości rejsów oferowana jest formuła All Inclusive (podstawowe określone w menu Napoje niegazowane, gazowane, drinki, piwo, wino, likiery i koktajle). Na statkach panuje atmosfera zabawy za sprawą Hiszpanów, którzy stanowią większość wśród Gości na pokładzie.

Linia oferuje zniżki za wczesną rezerwację w wysokości od 30% (przy rezerwacji na ponad 120 dni przed rejsem) do 4% (przy rezerwacji na ponad 30 dni przed rejsem). Wysokość zniżki zależy od trasy i terminu rejsu oraz daty rezerwacji.

Pullmantur jest pierwszą hiszpańską linią oferującą rejsy wycieczkowe. Swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku, czarterując statek SeaWind od linii Premier Cruises. Długo zastanawiano się czy go odkupić, ale ostatecznie zdecydowano się na statek Oceanic, który był w dużo lepszym stanie (obecnie odsprzedany). W 2006 roku linia została kupiona przez Royal Caribbean Cruises, aczkolwiek zachowała swą markę, a do jej floty dołączyły starsze statki Royal Caribbean Cruises i Celebrity Cruises. Obecnie we flocie Pullmantur znajdują się: Empress, Sovereign, Horizon oraz Zenith.

Basen Morza Śródziemnego jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców ...

"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń ...

Hawaje nazywane Stanem Aloha to zbiór 137 wysp, ...

Półwysep Arabski to region świata rzadko odwiedzany przez ...

Eldorado podróżników i lubiących samotne wędrówki obieżyświatów. Każdy ...

NCL dzisiaj to przede wszystkim różnorodność atrakcji i ...

https://veturo.pl/article/2972/linia-pullmantur-rejs-morze-srodziemne-baltyckie-karaiby-atrakcje/