Zaplanuj wymarzony urlop już dziś!

Jesteś zmęczony i – co tu dużo mówić – trochę znudzony pracą, którą w tej chwili przyszło Ci wykonywać. Masz już wszystkiego dosyć i czujesz, że przydałoby Ci się kilka dni (a może tygodni?) beztroskiego wypoczynku. I wiesz co? Zasługujesz na to. Nie pozwól, by cokolwiek stanęło Ci na drodze – zaplanuj urlop idealny i naładuj baterie za wszystkie czasy! Od czego zacząć i jak przy tym nie zrujnować napiętego budżetu? Radzimy – od serca.

Postaw na tanie loty
Wiadomo nie od dziś, że najlepiej odpoczywa się tam, gdzie jest ciepło, słonecznie, przyroda piękna, a ludzie sympatyczni. Polacy zazwyczaj wyruszają więc na południe – do Chorwacji, Grecji, Włoch, Bułgarii, Turcji… Jak się tam dostać? Najlepiej samolotem. Atrakcyjne cenowo bilety lotnicze nie są dzisiaj rzadkością. Grunt to wiedzieć, gdzie ich szukać.

Można rzecz jasna z uporem maniaka przeszukiwać strony internetowe poszczególnych przewoźników. Metoda ta ma jednak jedną zasadniczą wadę – linii lotniczych jest dzisiaj tak wiele, że takie działanie przypominają szukanie igły w stogu siana, są bardzo żmudne i pracochłonne. Dlatego też jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne wyszukiwarki tanich lotów, które zbierają i porównują poszczególne oferty tak, by zaserwować Ci gotowy, najbardziej korzystny przepis na Twoją wyprawę. Nie wszystkie wyszukiwarki jednak są równie skuteczne. Pozytywnie wyróżnia się spośród nich serwis FRU, który swoim użytkownikom proponuje wiele bardzo przydatnych funkcji i usług.

Korzystaj z tricków wyszukiwarek
Dostępna pod adresem www.fru.pl  wyszukiwarka połączeń lotniczych pozwala na przykład na ustawienie alarmu cenowego. Jeśli chciałbyś się wybrać w jakieś jedno konkretne, wymarzone miejsce, wystarczy wypełnić krótki formularz, podając cel podróży i przybliżoną pożądaną datę wylotu oraz swój adres e-mail, by być na bieżąco informowanym o  aktualnych promocjach i wyjątkowo intratnych ofertach linii lotniczych na Twojej trasie. Zakładając, że w miarę regularnie sprawdzasz swoja pocztę elektroniczną, przegapienie idealnej okazji będzie w tej sytuacji naprawdę trudne. Sprawdziliśmy alarmy cenowe i potwierdzamy – to działa!

Usługą ułatwiającą podróżnikowi życie jest też fakt, że w cenie biletu kupowanego za pośrednictwem FRU mamy też wliczone dokonanie odprawy przez pracowników serwisu. Na tydzień przed podróżą skontaktują się oni z nami drogą mailową – wówczas należy podać im niezbędne podczas odprawy online dane (imię, nazwisko, nr paszportu itd.). Po kilku godzinach otrzymamy gotowe do wydrukowania karty pokładowe. Prawda, że proste?

Lataj z bagażem podręcznym
Ostatnia informacja praktyczna – atrakcyjne ceny biletów lotniczych łączą się z możliwością zabrania ze sobą w podróż jedynie bagażu podręcznego. Jeśli więc zależy Ci na ekonomicznym urlopie, musisz spakować się… ekonomicznie. Ale wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(42) "Wyszukiwarka połączeń lotniczych fru.pl" ["meta_desc"]=> string(121) "Dostępna pod adresem www.fru.pl wyszukiwarka połączeń lotniczych pozwala na przykład na ustawienie alarmu cenowego." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-15.1171874978958" ["lng"]=> string(17) "-7.82420000498178" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Wyszukiwarka połączeń lotniczych fru.pl

meta_keys:

meta_desc: Dostępna pod adresem www.fru.pl wyszukiwarka połączeń lotniczych pozwala na przykład na ustawienie alarmu cenowego.

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Wyszukiwarka połączeń lotniczych fru.pl

meta_keys:

meta_desc: Dostępna pod adresem www.fru.pl wyszukiwarka połączeń lotniczych pozwala na przykład na ustawienie alarmu cenowego.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Dostępna pod adresem www.fru.pl wyszukiwarka połączeń lotniczych pozwala na przykład na ustawienie alarmu cenowego.